2137
2106

چرا نحوه ی خرج کردنشون با شاغلین فرق می کنه ... چرا بیشترشون ولخرج هستن . و همیشه تو خرید بهترین مارک .... اینا رو می خرند ... عوضش خانومهای شاغل خیلی محتاطن تو خرید کردن و زیاد برا خودشون خرج نمی کنن..... واقعا چراااااا؟؟؟؟؟!!!نظرتون رو لطفا با احترام متقابل به همدیگه بیان کنید.... 

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

سبک زندگی هم دیگه بهمون ربطی نداره🤷🏻

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

چون با زحمت درآمد داشتن آشنا نیستند

اگر خودشون درآمد داشتن اینجوری نبودن

البته قشر بزرگی از خانم‌های بدون درآمد لنگ پول گرفتن از همسر هستند 

بله خودمم. خیر رنگ موهای خودم نیست. بله فر طبیعیه. خیر عینکی نیستم  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166
2165
سبک زندگی هم دیگه بهمون ربطی نداره🤷🏻

درسته ... ولی می خوام بدونم چرا اینجور هس ... 

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
2183

من فکر میکنم خانم شاغل به سختی پول در میاره قدرش رو بیشتر می‌دونه . 

امروز ب خواهرم گفتم حاضر نیستم الکی پولم هدر بدم مگر اینکه واقعا اون جنس ارزشش داشته باشه 

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

خب هر کس یه معیاری داره واس خودش🙂

یکی یه دست مانتو رو ۵ سال میپوشه و بفکر اینه پولاشو پس انداز کنه واس بچه هاش 

یکیم خرج می‌کنه واسه دل خودش ت لحظه زندگی می‌کنه گیر پول نیست خیلی

❤️🌱
2191