2737
2739
عنوان

دلم گرفته کسی هست😔

87 بازدید | 8 پست

سلام کاش یکی اینجا بود باهاش دردو دل میکردم زود نمیرفت من ۸ سال ازدواج کردم یه بچه ۴ ساله دارم شوهرم شغل دولتی داشت حقوق داشتیم یه دفعه تصمیم گرفته بریم خارج از کارش استعفا داد الانم کمتر از یک میلیارد داریم بخوایم بریم بالای یک میلیارد لازمه هیچ هنری هم نداریم وای دارم دیوانه میشم دلم اون زندگی اروم قبل میحواد نگرانم ریسکه اصلا هم هرچی میگم میگه تو نیا منو بچم میریم تو بمون نباید ساز مخالف بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدااا. الان تاپیک میخواستم بزنم. دلم اندازه یه دنیا گرفته. همش استررررس استررررس که نکنه کار شوهرم مشکلی پیش بیاد که باز شروع کنه بگه بریم شهرمون😔

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
به نظرم باید اول خودش تنها میرفت مکانو جور می‌کرد بعد زن و بچه رو می‌برد اینجوری باید برین کمپ 

خب اگه بره من چیکار کنم بدون حقوق اینجا وای خیلییی استرس دارم کار دولتیش ول کرده ناراحتم

2738