2733
2734
عنوان

کی میشه مامانم خوب شه بریم خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 22 پست
دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حال ...

براش حمد خوندم انشاءالله زودتر خوب بشن  احساس خفگی دارن وقتی اب یا غذا میخورن مامان من کرونا گرفت سی تی اخری گفت ریه ش درگیر نیست  نزدیک چهار هفته میشه از کروناش گذشته نمیتونه ابم بخوره

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا میفهممت عزیزم  خدا الهی بزودی شفاش بده و باهم برگردین خونه  بیماری زمینه ای دارن ؟ ...

کرونا رفت بعد عصبش رو کرونا درگیر کرد. ى دکتر از خدا بیخبر سه تا دندون همزمان ازش کشید.رفتیم متخصص لثه گفت این لثش سالمه دندوناش الکی کشیده دکتر گفت ببرید مغز واعصاب بردیمش گفت کرونا عصبش زو درگیر کرده قرص داد ازوقتی قرصا رو خورد افتاد زمین و لب ب غذ نزد الان سه روزه بستریه. دکار گفت سدیم پتاسیمش بهم ریخته.الانم دهنشو باز کرد همش عفونت رو زبون ولثه هاش بود کم اوردم بدجور

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش
2728
کرونا رفت بعد عصبش رو کرونا درگیر کرد. ى دکتر از خدا بیخبر سه تا دندون همزمان ازش کشید.رفتیم متخصص ل ...

ای جان چقد سخت 

نگران نباش عزیزم بیمارستان باشه خیلی بهتره بهش میرسن سدیم پتاسیم با غذا ک بهش نمی‌رسه باید دارو بگیره بزودی سرپا میشه عزیزم صبور باشید 

ای جان چقد سخت  نگران نباش عزیزم بیمارستان باشه خیلی بهتره بهش میرسن سدیم پتاسیم با غذا ک بهش ...

چرا غذا نمیخوره؟دارم دق میکنم یک هفتس.دست وپاش خشک شدن. نمیتونه بمونه میوفته همش. 

چرا غذا نمیخوره؟دارم دق میکنم یک هفتس.دست وپاش خشک شدن. نمیتونه بمونه میوفته همش. 

ضعف داره عزیزم 

تعادل الکترولیت بهم بخوره نمیتونی واقعا وایستی رو‌پات 

زمان می‌بره یکم دارو و سرم درمانی بشه 

از دکترش بپرس چیا خوبه براش 

گوشت تو شیشه بپز آبشو بخوره 

ضعف داره عزیزم  تعادل الکترولیت بهم بخوره نمیتونی واقعا وایستی رو‌پات  زمان می‌بره یکم د ...

گوشت تو شیشه کباب سوپ همه چی میاریم ولی میگه تهوع دارم داد میزنه نمیخوره بعدش میوفته رو تخت ب حالت غش

2738