2726
عنوان

کی میشه مامانم خوب شه بریم خونمون

316 بازدید | 22 پست

بستریه.کاش خوب شه.دلم واسه وقتی ک سرحال بود ى ذره شده دارم دق میکنم توی بیمارستان. از تمام دنیا بیزارم

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم براش ۵ تا صلوات میفرستم ایشالا خوب میشه زود🥺🥺

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁
2728

انشاله که هر چه زوتر سلامتی کاملشون رو به دست بیارن

🌷🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼🌷

🌷🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم🌼🌷

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
کرونا دارن؟

30روزه داره.الان الکترولیت بدنش ب هم ریخته 5روزه غذا نمیخوره میگه تهوع دارم. انقدر خشک شده بدنش نمیتونه وایسه خودمون میبریمش خودمون بلندش میکنیم نمیتونه پاشه حالت غش داره

وای منم تا ماه پیش همین بود حالم و از دنیا بیزار بودم 

خدا شفا میده عزیزم فقط روحیه تون رو حفظ کنید و جلوش بگو‌بخند نزار فک کنه داری غصه میخوری 

من جلو مامانم کلی مسخره بازی درمیوردم میرفتم بیرون اشکام عین بارون میریخت 

وای منم تا ماه پیش همین بود حالم و از دنیا بیزار بودم  خدا شفا میده عزیزم فقط روحیه تون رو حفظ ...

دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حالم از همه چی بهم میخوره.مامانم نباید اینجور بیوفته گوشه بیمارستان.بخدا انواع غذا درست میکنم اندازه سر سوزن ب زور میزارم دهنش نمیتونه حتی بجوه غذا رو از بس بیحاله سریع میوفته رو بالش

دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حال ...

کاملا میفهممت عزیزم 

خدا الهی بزودی شفاش بده و باهم برگردین خونه 

بیماری زمینه ای دارن ؟ ریه ک درگیر نیس ؟

دکترا نگفتن علتش چیه ؟

30روزه داره.الان الکترولیت بدنش ب هم ریخته 5روزه غذا نمیخوره میگه تهوع دارم. انقدر خشک شده بدنش نمیت ...

وضعیت ریه چطوره؟

با سرم بهش مواد غذایی میرسونن؟

رمدیسیور اینا زدن بهش؟

چی بگم که سکوت بهتره...
دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حال ...

منم اینطوری  بودم با یه بچه کوچولو  پسرم افتاد ای سی یو با اون حال بد بالا سرش بودم ببین چی کشیدم  ایشالا  خوب میشه 

❤خدایا مواظب پسرم باش 
2706