2137
2106

عزیزم براش ۵ تا صلوات میفرستم ایشالا خوب میشه زود🥺🥺

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

انشاله که هر چه زوتر سلامتی کاملشون رو به دست بیارن

🌷🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼🌷

🌷🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم🌼🌷

میشه برای شفا و سلامتیم ی صلوات بفرستی.
2149
کرونا دارن؟

30روزه داره.الان الکترولیت بدنش ب هم ریخته 5روزه غذا نمیخوره میگه تهوع دارم. انقدر خشک شده بدنش نمیتونه وایسه خودمون میبریمش خودمون بلندش میکنیم نمیتونه پاشه حالت غش داره

وای منم تا ماه پیش همین بود حالم و از دنیا بیزار بودم 

خدا شفا میده عزیزم فقط روحیه تون رو حفظ کنید و جلوش بگو‌بخند نزار فک کنه داری غصه میخوری 

من جلو مامانم کلی مسخره بازی درمیوردم میرفتم بیرون اشکام عین بارون میریخت 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای مادرم از ته دل دعا کنید..دعای بنده در حق بنده زود میگیره 
2050
وای منم تا ماه پیش همین بود حالم و از دنیا بیزار بودم  خدا شفا میده عزیزم فقط روحیه تون رو حفظ ...

دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حالم از همه چی بهم میخوره.مامانم نباید اینجور بیوفته گوشه بیمارستان.بخدا انواع غذا درست میکنم اندازه سر سوزن ب زور میزارم دهنش نمیتونه حتی بجوه غذا رو از بس بیحاله سریع میوفته رو بالش

دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حال ...

کاملا میفهممت عزیزم 

خدا الهی بزودی شفاش بده و باهم برگردین خونه 

بیماری زمینه ای دارن ؟ ریه ک درگیر نیس ؟

دکترا نگفتن علتش چیه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
30روزه داره.الان الکترولیت بدنش ب هم ریخته 5روزه غذا نمیخوره میگه تهوع دارم. انقدر خشک شده بدنش نمیت ...

وضعیت ریه چطوره؟

با سرم بهش مواد غذایی میرسونن؟

رمدیسیور اینا زدن بهش؟

چی بگم که سکوت بهتره...
دارم میمرم براش. نمیدونی چقدر زحمت کشبد توی این زندپی.حالا هیچی نمیخوره دارم دق میکنم. عصبی شدم. حال ...

منم اینطوری  بودم با یه بچه کوچولو  پسرم افتاد ای سی یو با اون حال بد بالا سرش بودم ببین چی کشیدم  ایشالا  خوب میشه 

❤خدایا مواظب پسرم باش🍒مادرشوهر کیست . بعد از به پا نمودن  جنگ می‌گوید ولا من چیزی نگفتم  @ خانم دکتر  طلا  هستم فوق تخصص  در  انواع تاپیک  های خواهر شوهر  مادر شوهر  و جاری هستم  خودمو صدا بزنید حلش میکنم  
2143

براش حمد خوندم انشاءالله زودتر خوب بشن  احساس خفگی دارن وقتی اب یا غذا میخورن مامان من کرونا گرفت سی تی اخری گفت ریه ش درگیر نیست  نزدیک چهار هفته میشه از کروناش گذشته نمیتونه ابم بخوره

من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد خداهم بخداست
کاملا میفهممت عزیزم  خدا الهی بزودی شفاش بده و باهم برگردین خونه  بیماری زمینه ای دارن ؟ ...

کرونا رفت بعد عصبش رو کرونا درگیر کرد. ى دکتر از خدا بیخبر سه تا دندون همزمان ازش کشید.رفتیم متخصص لثه گفت این لثش سالمه دندوناش الکی کشیده دکتر گفت ببرید مغز واعصاب بردیمش گفت کرونا عصبش زو درگیر کرده قرص داد ازوقتی قرصا رو خورد افتاد زمین و لب ب غذ نزد الان سه روزه بستریه. دکار گفت سدیم پتاسیمش بهم ریخته.الانم دهنشو باز کرد همش عفونت رو زبون ولثه هاش بود کم اوردم بدجور

کرونا رفت بعد عصبش رو کرونا درگیر کرد. ى دکتر از خدا بیخبر سه تا دندون همزمان ازش کشید.رفتیم متخصص ل ...

ای جان چقد سخت 

نگران نباش عزیزم بیمارستان باشه خیلی بهتره بهش میرسن سدیم پتاسیم با غذا ک بهش نمی‌رسه باید دارو بگیره بزودی سرپا میشه عزیزم صبور باشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051