2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غیر مستقیم بگو فلانی همیشه بوی پی پی میده و مشخصه خودشو تمیز نمیکنه و این حرفا

ღ꧁ღ╭⊱ꕥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ꕥ⊱╮ღ꧂ღ      

نمیدونم چرا ولی مردم از خندع🤣🤣🤣🤣🤣😐

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم..
نترسونید مجردا رو، با این تاپیک هم دخترا میترسن هم پسرا. دختر میگه شوهر کردم بو میده، پسر میگه زن بگ ...

من ک خیلی میترسم از ازدواج از موقعی ک تو سایتم. همش خیانت،. توهین، کتک، دعوا، مادرشوهر. جاری و... 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕
2738

این آقاست.. اسمشم نوشته اسقر اکبری نه سواد داره نه ادب اومده اینجا مردمو اسکل کنه 

@نی_نی_یار_3  

@نی_نی_یار_شب  

@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
نترسونید مجردا رو، با این تاپیک هم دخترا میترسن هم پسرا. دختر میگه شوهر کردم بو میده، پسر میگه زن بگ ...

اونی ک قرارع با این حرفا قید عشق و زندگی و این چیزا رو بزنع بزار بزنع😐💔🚶‍♂️

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم..
بخدا منم هر چی بیشتر میام سایت بیشتر تلاش می کنم مجرد ب گور ببرم

مجردی عشقه 😂💞

منم الان میخورم و میخابم باد میکنم 😐😐😐😐

البته کارهم میکنما. اما اونجا دیگ مادری نیست.... 

:) 

چقدر تصویرش سخته خونه بدون پدر مادر. منی ک بیشتر از 3شب جدا ازشون نخابیدم. یه عمر جداشم. 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕
الله اکبر😐

🤣اینجا دیگه جای زندگی نی

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706