2726

خودم دوس دارم عکس دوتاییمونو بزنم روشاسی

بعدغذای موردعلاقشودرست کنم باشمع آرایی ویه کیک کوچولودرست کنم

بنظرتون خوبه؟

ماشاللههههههههه حوصله

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودتو کادو پیچ گن😁

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
چرا😂😂خوبه که این چیزا😄😄😄عاشق اینکارام عشق ومحبتوزیادمیکنه

😅😬آخه دوستی؟

آخه خیلی زیاد میشه در حد تعادل خوبه

مثلا فکر کن سالگرد اولین قرار، عقد، نامزدی، دوستی، عروسی، تولدا  و..خیلی زیاده🤣🤣🤣فقط ماهگرد اولین رابطه نیست

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
نه فقط تولد ودوستی وعقده😁😁عروسی نگرفتیم ما

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ماشاللهههههههه

2706