2737
2734
عنوان

۰۰۰ااا😂😂😂😐😐

145 بازدید | 11 پست

‏يدفعه م ناراحت بودم، دوستم اومد گفت ناراحتى؟

گفتم بله

گفت ناراحت نباش و رفت.

كمر مشاوره هاى دنيا جهت رفع افسردگى شكست.😐😜😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

تو تاکسی نشسته بودم يهو یه دختره گفت چی

منم گفتم هيچی!

دختر: چی

من: به ارواح خاک آقام هيچی!

من: به حضرت عباس هيچی

من: آقای راننده جون مادرت بزن بغل اين دختره ول کن ما نيس...

راننده: خفه شو بتمرگ سرجات خانوم داره عطسه ميکنه😂😂😂😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎ ‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

دیالوگی که امروز تو تاکسی شاهدش بودم (بین دوتا دختر)

- موبایلت داره زنگ میخوره گلم

- اَه پیداش نمیکنم!!

- نکنه خونه جا گذاشتیش؟!!

راننده اینقده خندید زد به جدول همگی به فنا رفتیم😢😂

- میشه یه کم رشد کنی؟

قد: شرمنده، من نیستم

مو: اصلاً حرفشم نزن

شکم: نوکرتم هستم مشتی یکم‌ چیه ی وجب میام جلو اصن😕😂

#جک

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶

😑😃

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😑😃

عزیزم منم یه برنامه ریزی خوب میخوام البته خودم برنامه چیدم ولی نمیدونم که نتیجه میده یان

اگرشمامیتونیدممنون میشم♥️برنامه ریزی درسی منظورمه

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

😂🤦🏽‍♀️❤🤪

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
من برنامه میخام  برنامه درسی میدی؟

تاپیک آخرم بخونی متوجه میشی  ک دیگه برنامه نمینویسم

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2738
عزیزم منم یه برنامه ریزی خوب میخوام البته خودم برنامه چیدم ولی نمیدونم که نتیجه میده یان اگرشمامیتو ...

سودا جان عزیزم ۲ تا تاپیک آخرمو بخون لطفا . ازم کلاهبرداری کردن یجورایی...دیگه میترسم درخواست دوستی قبول کنم واعتماددکنم. اگ برنامه ی روزانه میخای درخدمتم عزیزم ولی برنامه درسی متاسفانه نمیتونم چون شرایطش نیست باید شما رو بشناسم بدونم هدفت چیه چی میخونی چند ساعت میخونی و اینا'''"" شرمنده🤍🤍🤍😍😍

سودا جان عزیزم ۲ تا تاپیک آخرمو بخون لطفا . ازم کلاهبرداری کردن یجورایی...دیگه میترسم درخواست دوستی ...

خب بهتون میگم که ظرفیت خوندنم و هدف و ....بهتون میگم 

یعنی به من شک دارید؟میتونیدتاپیکام روبخونیدپشت کنکوریم 

خب بهتون میگم که ظرفیت خوندنم و هدف و ....بهتون میگم  یعنی به من شک دارید؟میتونیدتاپیکام روبخو ...

من نگفتم ب سما شک دارم گلم

من نگفتم ب سما شک دارم گلم

خب همینجابگیدمن تاپکیتونوخوندم واقعا اون مرتیکه خیلی بیشعوربوده که ازاعتمادشماسوءاستفاده کرده من اصلا شماره واتساپ واینانمیخوام درکت میکنم  باورکن دخترم😂😂اگه پسربودم منولغوکاربری کنید😐