2726
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 83 پست
پددشوهر مادرشوهر شوهرم نمیزنن و اعتقادی بهش ندارن🤦‍♀️🤦‍♀️ منم میخوام ثبت نام کنم ولی میترسم از عو ...

عوارضی نداره بزن اونام وقتی کرونا گرفتن میفهمن🤐😑

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بعد دوروز سر درد بدن درد  و سرگیجه و گرسنگی بهم دست داده 🤕🤒

وای خدا اصلا حوصله عوارض ندارم 😓😭

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
منم مامانم کادر درمانه والا سینو زدم بین سینو و آسترا و برکت حق انتخاب داشتیم

عه پس فامیل ما دروغ گفته لابد

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
پددشوهر مادرشوهر شوهرم نمیزنن و اعتقادی بهش ندارن🤦‍♀️🤦‍♀️ منم میخوام ثبت نام کنم ولی میترسم از عو ...

سینوفارم اصلا عوارض نداره و خیلی خوبه توصیه میکنم خودم و خانوادمم زدیم

عوارضی نداره بزن اونام وقتی کرونا گرفتن میفهمن🤐😑

گرفتن خوب شدن بازم نمیزنن😐😐

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
سینوفارم اصلا عوارض نداره و خیلی خوبه توصیه میکنم خودم و خانوادمم زدیم

ممنونم😘

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

یکی بگه این علایمم چیه..من کرونا نگرفتم چن روز پیش واکسن زدم هیچ علایمی تا دو روز نداشتم روز سوم سردرد و گردن درد گرفتم وقتی خواب بودم ک بعدش خوب شدم امروز ظهر خوب بودم تا رفتم بخوابم بعدش سردرد شدید گرفتم ببخشید یهوی شکمم بهم ریخت اسهال شدم استامینفن خوردم ی ذره سرم بهترشده ولی نفسم هم ی خورده سنگین شده امرپز ترشی خوردم نمیدونم چم شد یهوی

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
عوارض نداره سینوفارم ،شاید یه کم بی حال بشی،حتما بزن،خدایی نکرده مبتلا شی،خیلی سخته،مخصوصا که هی جهش ...

زدم گلم الان عوارض داره تو بدنم نمایان میشع 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2706