2137
2106
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 83 پست
سینوفارم اصلا عوارض نداره و خیلی خوبه توصیه میکنم خودم و خانوادمم زدیم

ممنونم😘

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

یکی بگه این علایمم چیه..من کرونا نگرفتم چن روز پیش واکسن زدم هیچ علایمی تا دو روز نداشتم روز سوم سردرد و گردن درد گرفتم وقتی خواب بودم ک بعدش خوب شدم امروز ظهر خوب بودم تا رفتم بخوابم بعدش سردرد شدید گرفتم ببخشید یهوی شکمم بهم ریخت اسهال شدم استامینفن خوردم ی ذره سرم بهترشده ولی نفسم هم ی خورده سنگین شده امرپز ترشی خوردم نمیدونم چم شد یهوی

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

عوارض نداره سینوفارم ،شاید یه کم بی حال بشی،حتما بزن،خدایی نکرده مبتلا شی،خیلی سخته،مخصوصا که هی جهش ...

زدم گلم الان عوارض داره تو بدنم نمایان میشع 

اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2149
نبابا گفتن 5 ماه دیگه دوز سوم شاید فایزر باشه اما حالا که فعلا سینوفارمه

شوهرت نمیگه کدوم آمپول خوبع؟

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2050

خواهش میکنم همه بزنید تا آزاد بشیم

افسردگی گرفتیم تو خونه

بچه ها که واکسن روتین میزنن هم خب ی عوارضی داره دیگه عادیه

توروخدا ب شایعات توجه نکنید

خدایا هرکسی واکسن میزنه رو خودش و خانواده اش رو خوششششبخت کن

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
مدرنا و فایزر عالیه که نیست بعد از اون سینوفارم خوبه عوارضی هم نداره آسترازانکا عوارضش تا 4 روز زیاد ...

اخه مامان منم میخواد بزنه پس بهش بگم سینوفارم بزنه

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2087
مدرنا و فایزر عالیه که نیست بعد از اون سینوفارم خوبه عوارضی هم نداره آسترازانکا عوارضش تا 4 روز زیاد ...

مطمینید یه درصد فقط ایمنیش بیشتره؟؟؟ این و همسرتون که کادر درمان هستن گفتن؟؟؟

میشه بپرسم سینوفارم چند درصد ایمنی میده؟؟ استرازنکا چند درصد؟. فایزرچند درصد؟؟. 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
نترس عزیزم اتفاقا حتما باید بزنی 

ینفر زده بود گفت بچش زود دنیا اومده

دکترا گفتن شاید عوارض واکسنه😶

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)

سلام عزیزم🤩چی کار کردی؟راستی کورس پادفک رو آنلاین ثبت نام کردی یا حضوری؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
سلام عزیزم🤩چی کار کردی؟راستی کورس پادفک رو آنلاین ثبت نام کردی یا حضوری؟

سلام گلم آره من آنلاینم برای پاولوف😍

ولی دوست دارم دانشگاه رو کازان قبول شم🥺

خودم زبان روسی رو خودخوان فعلا شروع کردم خیلی برام سخته امروز شروع کردم در واقعا خیلی عجیب و غریب و سخته 

شما زبان رو شروع کردی؟؟برات سخت نیست؟

راستی پادفکت رو میری روسیه میخونی؟🥰

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2051