2157
2106
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

1520 بازدید | 83 پست

💉🩸

تعداد رای : 212
نظرسنجی
زدم ✅
131
61%
نزدم❌
73
34%
اعتقادی به واکسن ندارم😬😳😒
8
3%
من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏

نزدم هفته  دیگه نوبتمه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه .💖💙 .علامت تاپیک های من 💖💙 اینا هستن و شما از عنوان تاپیکام میتونید متوجه بشید من هستم💖💙

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چه خوب بیشتریا زدن

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان
2149

نزدم فعلا گفتن 18 سال رو میزنن😑

فکر اینکه اون بزرگ شده و وقت ازدواجش رسیده و کارت عروسیش برسه دستم داره دیوونم میکنه🥀💔فکر اینکه تو لباس دومادی کنار یه دختر دیگه ببینمش داغونم میکنه🖤😔فکر اینکه به یکی دیگه دست بزنه مث گلوله قلبمو میدره🙃🥺

بچه ها من چند روز قبل واکسن زدم... امروز وقتی از خواب پاشدم رفتم گلاب به روتون سرم خیلی سنگین شد در حدی که میخواستم بیفتم.... عوارض واکسنه یعنی؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2050
بچه ها من چند روز قبل واکسن زدم... امروز وقتی از خواب پاشدم رفتم گلاب به روتون سرم خیلی سنگین شد در ...

آره آسترازنکا زدی؟؟؟

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏

شوهرم دیروز زد

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
آره آسترازنکا زدی؟؟؟

نه سینو 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2143

باردارم میترسم بزنم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)
منم 18 سالمه اما چون همسرم پرستاره زود زدم و قراره دوز دوم رو برنم  سینوفارم زدم گفتن دوز سوم ر ...

منم شنیدم واسه اقوام درجه یک کادر درمان فایزر میزنن

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
1718