2157
2106

نشنیدم

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

خمیرش خیلی بده من نتونستم خوب دربیارم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آره عزیزم بگو خمیر بربری بده خیلیم خوب و خوشمزه میشه

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁
2149

اره من

با خمیر نون بربری زیاد درست کردم

خوب میشه

یکم ممکنه تهش سفت شه ک اگر تو فر کنارش یه لیوان اب هم بذاری اوکی میشه

در کل خوش مزس واقعا

ولی حواست باشه که خمیرو نازک پهن کنی نه کلفت

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2050

اگه منظورتون اینه از نونوایی خمیر نون بگیرین من امتحان کردم خوب بود فقط حواستون باشه خمیرتونو زیاد کلفت نزنین

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.💜🍃
2143

عین بربری میشه🤣🤣

وزن قبلی: ۶۷ ،، وزن فعلی: ۶۷ ،، وزن هدف: ۶۶.۹۹۹ ( خو چیه دوس دارم یه گرم یه گرم هدف بذارم)  ،،  متاهل و متعهدم،،، از خانمهای ضد زن و خانمهایی که به حق انسانی خودشون آگاه نیستن به شدت متنفرم حتی بیشتر از مردای ضد زن، این آدما لطفا نه منو ریپلای کنن نه لایک مرسی اه
جدا؟ اخه شنیدم با نون ببری درست میکنن

چه کاریه خود نون بربری رو بخر مواد رو روش بچین پنیر هم بریز بذار تو فر:)))

نمیدونم تا حالا با خمیر بربری امتحان نکردم

بهتره نون آماده پیتزا بخری

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2051