2157
2106
عنوان

چی میشد واقعا این شکلی بودم😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9079 بازدید | 353 پست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
بچه ها احتمال خیلی زیادددد دیدید منووو همه دیدن منو

بدون ف*یلتر خیلی خوشکل تری 😍😍😍

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیم (:💙 میشه ی ایت الکرسی بخونی به نیت اینکه این دفعه برم سر خونه زندگیم؟🙂💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃

خودتم خیلی خوشگلی عزیزم

ثروتها و نعمت های خداوند بی انتها هستند و من آنها را جذب میکنم و خداوند مشتاقانه خواهان ثروتمند شدن من است. 

خودت بدون فیل.تر خیلی خوشگل تری ماشاءالله

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من که دارن میان پیش مامان و باباشون یه صلوات بفرستین😍❤️ ‌ 
2050
2143
بدون فیلت ر خوشگل تری ک لنتیییی

😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

نههههه لبای فیل تری خیلی خوبه

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 

اسی بدون فی لتر خوشگل تری مژه هات ریمل زدی یا کلا بلنده؟

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2051