2737
2734

الان تو یه پیج. درباره یه قاتل سریالی نوشته بود.اسمشو شاید شنیده باشید محمد بیجه

۱۷ بچه رو کشته و بهشون تجاوز کرده.قضیه مال ۱۷ سال پیشه.بعد من رفتم زندگینامشو خوندم.تو یه خانواده فقیر و پرجمعیت دنیا اومده مادرشو تو ۴ سالگی از دست داده.زیر دست زن بابا بزرگ شده که یکسره کتکش میزده.پدرشم دستو پاشو با زنجیر میبسته و کتکش میزده.پدرش مجبورش میکنه از مدرسه بیاد بیرون. تو کودکی چندبار افراد مختلف بهش تجاوز کردن..تو کوره پز خونه از کودکی کار کرده.شرایط کودکیش وحشتناک بوده

همه اینا این آدمو روانی و روانپریش و سادیسم کرده.

کتکهایی که خورده تحقیرهایی که شده.رنج کمبود محبت.نبود مادر.فقر..کودک کار شدن...تجاوز...ترک تحصیل

همه دست به دست هم داده تا یه قاتل زنجیری بوجود بیاد.

این ادم که نقشی نداشته در انتخاب خانوادش .اونا و شرایط محیط ازش یه قاتل روانی ساختن...

اون دنیا.روز حساب...براش تخفیفی قائل میشن به خاطر کمبودهاش و تاثیری که تو روح و روانش گذاشته؟؟؟

بعد یه بچه ایکه تو ناز و نعمت بزرگ شده پدر مادر تحصیلکرده آگاه و مهربان..بعد بچه هم روحش سالم.تو زندگیم موفق میشه

خدایی با این بدبخت یکیه؟؟

خیلی حالم بد شد زندگینامشو خوندم.

من الان خودم بچه دارم خیلی خیلی مراقب رفتارمم.بچم خدای نکرده عقده ای و عصبی و پرخاشگر نشه....به خاطر همین وقتی تو جامعه میبینم یکی راه کج رفته میرم زندگی کودکیشو بررسب میکنم.میبنم اکثرا دوران کودکی بدی داشتن😔

😏

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخیر ب این چیزام نیس خیلی با بدترین مشکلات بزرگ شدن ذات بد نیکو نگردد آن ک بنیانش بد است

چه ربطی به ذات داره..بهترین ذاتم تو کودکی بهش تجاوز بشه بیماری روحی روانی میگیره

2738
چی شد؟

پوزخند زدم ب عدالت دنیا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
نه...خودش که سختی کشیده باید حال اون بچه ای رو میکشتش رو خوب درک میکرد..بره ته جهنم انشالا

عزیزم.این حالت سادیسم داشته.گفته بود دلم میخواد همه بچه ها بمیرن مثل من نشن

2706