2737
2734

من کرونا دارم تب دارم .حس بویایی چشایی ندارم..گلودرد دارم..همه دندونامم درد گرفته از متخصص دندون پرسیدم گفت دندونات حساسیت داره ..کسی بوده مثل من؟درد دندونام از درد کرونا خیلی بیشتره😔همشون درد میکنن

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن من دندون درد ندارم یعنی دارما ولی از قبل بوده ،سرفه دارم و حس بویایی و چشایی از دست رفته،سستم هسم

تب نداری؟؟ببین من هر لحظه میمیرم و زنده میشم خیلی سخته همه دندونات باهم درد کنه

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤

هفته اول معمولا همه تب دارند.

تب و لرز بدجور و بی اشتهایی و بدن درد و گلودرد خشک 

هفته دوم میشه سرفه و کمی تنگی تفس

چکار کرد بهتر شد؟چ مدت طول کشید؟تبم داشت؟

برای کروناش که کارش به بستری کشید ولی بعد ترخیص دو شب دندون درد و گوش درد داشت . بعد خودش خوب شد . 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

نه تب ندارم خداروشکر،یکم حالم بد شد ک رفتم دکتر آمپول و دارو اینا گرفتم بهتر شدم،اگ خیلی اذیتی برو دکتر تبت رو کنترل کن حتمن پاشویه کن

من مامانم دندون درد گرفت سه تا از دندوناشو ى دکتر از خدا بیخبر کشید. دندوناش همه سالم رفتیم متخصص لثه گفت سالمن دندوناش این از عصب هست کرونا زده ب عصبش رفتیم مغزو واعصاب گفت عصبشو درگیر کرده اون عصب باعث درد لثه وو صورت شده قرص داد قرصارو بهش دادیم قرص اعصاب داد الان یک هفتس از وقتی قرصا رو خورده هیچ غذا نمیخوره از جاش بلند نمیشه الان اوردیمش بستریه. اصلا غذا نمیخوره میگه تهوع دارم بدنش شده مثل چوب خشک ولاغر. خودمون بلندش میکنیم میبزیمش دسشویی الان انقدر ناراحتم ک خدا میدونه.مامانم رو این بیماری از پا انداخت 

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش
من مامانم دندون درد گرفت سه تا از دندوناشو ى دکتر از خدا بیخبر کشید. دندوناش همه سالم رفتیم متخصص لث ...

من متخصص دندون گفتش دندونات حساسیت داره به تب .روزی سه تا استامینفون و صبح قرص ویتامین س و شب قرص ویتامین د بخور بعد ی هفته خوب میشی ..حالا ی هفته تحمل میکنم ببینم چی میشه..انشالله خدا مادرت و شفا بده خیلی سخته