2737
2734
عنوان

به نظر شما چه نقشه ای کشیده؟

109 بازدید | 6 پست

خونه مون بعد از فوت پدرم براش حصر وراثت گرفتیم و مادرم از همه بچه ها وکالت داره...برادرم خیلی ناخلفه چند وقته دعوا میکنه که این خوبه بالاخره مال خودمه و اراده کنم بیرونتون میکنم و...

میخواستم بپرسم میتونه زیرزیرکی کاری کنه مگه؟ اون با وجود حصر وراثت؟

آره می تونه

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

اگه مادرت وکالت داره پس سریع سند بزنید به اسم مادرت،،،،برادرت هیج کاری نمیتونه بکنه درحال حاضر حتی اگه بخواد خونه رو هم بفروشه چون حصروراثت شده تا همه ی بچه ها امضا نکنن نمیتونه معامله ش کنه خیالت راحت باشه عزیزم

🎀لحظه شماری برای لمس دستات🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری میشه توضیح بدی؟

ن کاربر عزیز 🤍🤍🤍

بلد نیستم زیاد وارد نیستم .‌ مامانم بهتر می دونن  🙂

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس