2733
2734
عنوان

روتین ضد خواب 🌈😟

109 بازدید | 10 پست

یه سوال دارم چیکار کنم وقتی که می‌خوام مطالعه کنم و خسته هستم خوابم نبره ؟؟؟ یه چیزی هست یا یه کاری هست که بخورم یا انجامش بدم خواب از سرم بپره . فقط قهوه و شکلات 🍫 رو خودم می‌دونم غیر از اینا دیگه چیکار کنم ؟؟؟

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی خسته ای باید بخوابی.شاید به زور چشماتو بتونی باز نگه داری ولی مغز خستست.هررر چی هم بخونی فایده ...

اگه خواسته باشم بخوابم باید کل روز رو بخوابم 😅😅

هرکسی یه ساعتایی در روز فعال تره ،ببین واسه تو کیه اون تایم درس بخون  من خودم عصرا فعال ترم&nb ...

مرسی از کمکتون 💖

2738
سلام درخواست دوستی دادم قبول کنید یه سوال در مورد طب سنتی داشتم مشکل دارم خواهش میکنم

سلام عزیزم قبول کردم