2703
2553
عنوان

قبل از بارداری

147 بازدید | 12 پست

سلام وقتتون بخیر من دوست دارم باردار بشم ولی چند تا مشکل هست که میترسم گریبان گیر بشه 

اولینش اینکه من و شوهرم دختر خاله پسر خاله هستیم و قبل از ازدواج رفتیم گروه خون از من خون نگرفتن ولی از شوهرم گرفتن ازمایش ژنتیکم شوهرم نمیاد بریم

دوم اینکه من لاغری شدید دارم هر کاری میونم چاق نمیشم ازمایشم دادم میگن مشکلی نداری 

وزنم ۵۲ کیلو قدم ۱۶۳

نمیدونم چه کنم میشه راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهرم اعتقادی به دکتر نداره و نمیزاره برم ولی در کل سابقه بیماریم نداشتیم همه خوب 

یعنی چی اعتقاد نداره فردا که حامله شدی باید هر ماه بری چکاب

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
2714

[QUOTE=209013905]یعنی چی اعتقاد نداره فردا که حامله شدی باید هر ماه بری چکاب[/QUOTE ازمایش ژنتیک رو از هر دومون میگیرن یا فقط شوهرم در ضمن گروه خونیمونم ناهمسانه اوشون ab+

منa_

[QUOTE=209013905]یعنی چی اعتقاد نداره فردا که حامله شدی باید هر ماه بری چکاب[/QUOTE ازمایش ژنتیک رو ...

ژنتیک و دوتایی باید برید گروه خونی اون مهم نیس فقط چون تو منفی هستی بهت رگام میزنن تو بارداری که اگه بچه مثبت بود مشکلی نباشه

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

سلام

منم لاغری شدید داشتم ۱۰ کیلو از تو کمتر بودم!!

حامله شدم تو حاملگی بخور بخواب راه انداختم تا ماه ۹ کمی چاق شدم و ۱۸ کیلو زیاد کردم تا ظهر می‌خوابیدما.... چیزای مقوی هم میخوردم خرما و ...

منم قبلش دکتر نرفتم یکی دو ماهه بودم رفتم دکتر انواع آزمایش خون و ادرار اینا نوشت کم و کسری بدنم مشخص شد و ویتامین و مکمل هایی که لازم داشتم رو خوردم و مشکلی نداشتم دیگه تو بارداری؛

کلسیم و آهن و اسیدفولیک و مولتی ویتامین رو معمولا باید تو بارداری خورد؛

منم اهل دکتر رفتن نیستم مگر مشکل جدی برای خودم و بچه ها پیش بیاد

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
یعنی ۴۲ بودین

آره بعد رسیدم به ۶۰!

البته دوسال شیر خودم رو به دخترم دادم و متاسفانه تو شیردهی خیلی به خودم نرسیدم از نظر خواب و خوراک برای همین باز لاغر شدم و رفتم تا ۴۲!

البته این قضایا برای چند سال قبله الان کمی وزنم بالاتر رفته و بهتره؛

ولی در کل به خاطر لاغری و اینا حاملگی ات رو عقب ننداز

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀