2726

کی همچین پیش بینی کرده؟ 

سخت باشه که بهتره رقابت کمتره

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آریان حیدری میگفت خودش چند سال پیش طراح کنکور بوده

آریان اینم گفته بود که 1400 تعويق میخوره ولی نخورد و سر موعد برگزار شد

توجه نکن به این حرفا 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
تو کلاساش شرکت کردی؟ نتیجه گرفتی

نه والا

ولی تعریفشو زیاد شنیدم

من معلما رو نمیگم  منظورم بالا دستیاس بیینم چی میگن احتمالش ۵۰ ‌.۵۰

منم معلمارو نگفتم.. من سطح سختی سوالات کنکورو گفتم نمیدونم منظور شما چیه

بعدشم تا یه هفته قبل کنکور کسی نمیدونه سوال سخته یا اسون بجز اون یه نفری که طرح کرده پس با این تصور برو جلو قراره سخت باشه و لول درسیتو خیلی بالا ببری