2726
عنوان

خواستگار خوبی که شما نمیخواینش

245 بازدید | 19 پست

یه اقایی هست ۸ سال از من بزرگ تره داداشِ زنداداشم با ایشون دوست صمیمی هست 

این اقا ۴ سال پیش خواستگاری کردن اونموقع وضع مالیش متوسط رو به بالا بود از اخلاقشو خانواده و فرهنگشم تعریف میکردن خیلی خانواده زنداداشم میگفتن خیلی اگه مائده (من) اگه دخترخودمون‌بود قبول میکردیم

بعد من اونموقع گفتم میخوام درس و دانشگاه تموم کنم و قصدازدواج ندارم بهونه کردم ردش کردیم 

الان دوباره بعد از ۴ سال خواستگاری کردن بعد اینکه تو این چهارسال وضع مالیش خیلی توپ شده قیافه اش بد نیست چهارشونه و مردونه ست  

خانواده الان راضین و میگن مورد خوبیه اصرار دارن قبول کنم  ولی اصلا بهش حس ندارم واقعا نمیدونم چرا دلم نمیخواد ازدواج کنم 

شما جا من بودین چیکار مبکردین 😖واقعا هیچ حس خاصی نسبت بهش ندارم

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نمیتونم ازدواج کنم..

وقتی خواستگار زنگ میزنه چهار ستون بدنم میلرزه..

۲۲ سالمه..

البته عاشق یکی بودم بهش نرسیدم...

وقتی ب ازدواج فکر میکنم استرس میگیرم مضطرب میشم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
منم نمیتونم ازدواج کنم.. وقتی خواستگار زنگ میزنه چهار ستون بدنم میلرزه.. ۲۲ سالمه.. البته عاشق یک ...

منم همین حس رو دارم واقعا نمیتونم 

یک مدت برای اشنایی رفت و امد کنید .اگر ب دلتون نشست ادامه بدید 

قرار نیست با یکی . دوبار دیدن عاشق ایشون بشید

اگر کلا نسبت بهش حس بدی ندارید یکم بیشتر بررسی کنید 

ولی جای تعجبم هست که از چهارسال پیش قصد ازدواج داشته هنوز مجرد مونده

چند سالته؟؟

من تا ۴ یا ۵ سال میگم خوبه.

ولی ۷ یا ۸ سال حس بزرگتر یا پدرانه دارم.خجالت میکشم.🙄. دست خودم نیست،حسه دیگه.

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

چن سالته ؟؟

ببین اگر حس بدی بهش داری هم یکی دو جلسه باهاش صحبت کن شاید نطرت عوض شد. ولی اگر همچنان حست بد بود کلا جواب منفی بده. ولی اگر نسبت بهش نه حس بد داری و نه حس خوب، ینی کلا هیچ حسی نداری حتما بهش فرصت بده و با هم آشنا بشید. احتمال اینکه علاقه به وجود بیاد زیاده. چون تو الان نمی شناسیش که.... بی حس بودن به خواستگار سنتی کاملا طبیعیه. 

بشین باهاش صحبت کن شاید حرفاش به دلت نشست همه که با یه نگاه عاشق نمیشن عشق بعد ازدواج مهمتره

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
یک مدت برای اشنایی رفت و امد کنید .اگر ب دلتون نشست ادامه بدید  قرار نیست با یکی . دوبار دیدن ...

شاید عاشق استارتر شده

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
یک مدت برای اشنایی رفت و امد کنید .اگر ب دلتون نشست ادامه بدید  قرار نیست با یکی . دوبار دیدن ...

چون من تازه و درسم تموم شد هی اوازه و حرفش تمام این مدت بود 

ینی شوخی شوخی همه خوانواده زنداداشم منو به اسم ایشون کردن 😐 بعد حالا خیلی جدی زنگ زدن که حالا که درسشم خوند 

2706