2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون این قد براش بی اهمیتی که حتی بلاکت هم نمی کنه آویزون کسی نباش

بعضیا از ته دل یه نفرو دوست دارن دست خودشون نیست انقد آویزون دیدیم فک میکنیم همه آویزونن شاید احساسش واقعیه 

تاپیکامو نخون  
2738
بعضیا از ته دل یه نفرو دوست دارن دست خودشون نیست انقد آویزون دیدیم فک میکنیم همه آویزونن شاید احساسش ...

من که نمیگم دوسش نداره میگم با این کاراش فقط داره خودش و کوچیک می کنه حداقل آدم یه بار میگه وقتی جوابی نگرفت دیگه نمیگه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
بعضیا از ته دل یه نفرو دوست دارن دست خودشون نیست انقد آویزون دیدیم فک میکنیم همه آویزونن شاید احساسش ...

مرسی عزیزم درکم میکنی یه ترمم مونده تموم شم داروسازی میخونم، آدم آویزونی نیستم

من که نمیگم دوسش نداره میگم با این کاراش فقط داره خودش و کوچیک می کنه حداقل آدم یه بار میگه وقتی جوا ...

اره دقیقا نباید ارزش خودشو پایین بیاره ولی پسره هم بی ادبه کلا تو فرهنگ ما جا نیفتاده دختر پا پیش بذاره حداقل اون اقا باید ارزش برا طرفش قائل میشد که محترمانه رد کنه نه با بی محلی الان برا ماها خواستگار بیاد یا پیشنهاد بدن به شخصیتش احترام میذاریم و رد میکنیم ولی مردا متوجه نیستن

تاپیکامو نخون  
عزمزمه من قضاوت نمی کنم میگم خودت و کوچیک نکن

کوچیک کردن نیس اتفاقا اعتماد به نفس دارم، حتی خود روانپزشک مشاوره گرفتم خودش گفت بگو بهش منم محترمانه گفتم بهش، حتما اون مشکل داره میتونه نه بگه آدما قدرت اختیار دارن

مرسی عزیزم درکم میکنی یه ترمم مونده تموم شم داروسازی میخونم، آدم آویزونی نیستم

ای جانم موفق باشی عزیزم اینو کلا پاکش کن هم از ذهنت هم از قلبت هم از اکانتت حیف تو نیست اخه دختر 

پسره واقن بی ادبه حیف تو 

تاپیکامو نخون  
2706