2737
2739
عنوان

رسپی تاس کباب وگان❤

360 بازدید | 17 پست

مواد مورد نیاز:
پیاز
هویج
بادمجان
کدو
سویا
سیب زمینی
آلو بخارا خیس شده
رب گوجه فرنگی،یا گوجه
ادویه های وفادار(نمک،فلفل و زردچوبه) و سبزیجات معطر
.

.پ.ن.این غذا رو هم میتونید رژیمی، درست کنید

همه مواد  را خرد میکنیم کف ظرف را چرب میکنیم
به ترتیب از سیب زمینی ،بادمجان،کدو ،هویج،گوجه ،پیاز،آلو، سویا میچینیم وبمدت 3الی 4ساعت میگذاریم با شعله کم
تا جا بیفتد
چاشنی این غذا میتوانید از غوره یا گرد غوره هم استفاده کنید

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه بجای سویا گوشت ریخت؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

حالا من پریروز اینو درست کردم شوهرم گفت چرا یتیم کوچک درست کردی آخرم گفت من خونه بابام کتک میخوردم اینو نمیخوردم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

چه جالب یکم شبیه رسپی راتاتویی هست 😋

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
حالا من پریروز اینو درست کردم شوهرم گفت چرا یتیم کوچک درست کردی آخرم گفت من خونه بابام کتک میخوردم ا ...

شوهر من اصلا لب به بادمجان و کدو نمیزنه ولی برعکس من خیلی دوس دارم

شوهر من اصلا لب به بادمجان و کدو نمیزنه ولی برعکس من خیلی دوس دارم

شوهر من میخوره ولی دوس نداره 😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

مگه توتاس کباب سویامیریزن

میشه گوشت بریزیم بجاسویا!؟ چقدروقت میبره

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706