2733
2734
عنوان

کامنت همسرم در اینستا

608 بازدید | 40 پست

بچه ها همسرم تو یه پیجی تبلیغ مانتو تن مدل بود، یه خانمی کامنت گذاشته بود که چرا چهرمو ساسنور کردید؟؟

شوهرمم کامنت گذاشته بود از بس ماهی چشممون رو میزنی.

اون نوشته بود ن بابا...کامنت خنده‌

اینم بگم که کلا شوهرم همه جا کامنت میزاره...فعاله تو هر موصوعی.ولی خب اینو دیدم به روش اوردم گفت (به شوخی گفتم. چرا از دیده خودت میبینی؟؟ 

از دیده منم به قضیه نگاه کن. شوخی بود.)

بچه ها اگر این مدل کاراشو ادامه داد جدا شم؟

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ بدم میاد از مردای چرب زبونو نمکدون بگو من بدم میاد

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2731

چقدر سریع میخوای جدا شی😬

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

والا بنظرم اصن شوخی نبودع این جور حرفا واقعا زشت وقتی طرف زن دارع😐🚶‍♂️💔

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم..
2738
بیکاره ها، سرشو گرم کن

معتاده گوشیه، هرچقدرم سرشو گرم کنم بازم تایم گوشی بازیش سرجاشه... خب چکارکنم دیگه

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘

چرا از ما میپرسی که جدابشی یا نه ؟؟اون زندگیه خودته خودت باید تصمیم بگیری 

ولی تو اگر بدت میاد با از همون اویل که میدونستی شوهرت فعاله و واسه همه کامنت میزاره بهش میگفتی که از این کارش خوشت نمیاد نه اینکه الان بخاطر کامنتاش بخای ازش جدا بشی

گاهی تنها مرگ درمان است...✌🚶‍♀️
کامنت بیخودی بوده من اصلا از این مزه پرونی ها خوشم نمیاد ولی خب چه ربطی به جدا شدن داشت؟ 

خب اگر به خیانت کشید چی؟

2706