2733
2739
عنوان

نمازام هیچ کدوم قبول نیس😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبوله عزیزم چون شرایطت سخته ولی فکر درمانش باش ان شاءالله خوب میشی با حوصله و مفصل میخونی

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
عرض بنده زجریه که اسی بخودش میده و خدا راضی به عذاب بنده ش نیست کاری به کلیات و جزییات ندارم الان

خب نمازو گفتن بايد بخوانى در همه شرايط حتى وقتى كه روى تخت هستى با اشاره و يا با كمك  بايد خوند

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2731
خب نمازو گفتن بايد بخوانى در همه شرايط حتى وقتى كه روى تخت هستى با اشاره ى كمك بايد خوند

منم گفتم نشسته بخونه نه سرپا با ترق تروق و درد زیاد

پستارو با دقت بخونین بعد ریپ بزنین

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
چون همش دوس دارم تموم شه بی حوصله میخونم

سلام. عزیزم

مشکل تو فقط یه چیزه ربطی به نمازت نداره 

تو باید حتما حتما مداومت کنی به چرب کردن و ماساژ کل. دست و پا و بقیه بدنت 

یک روغن گرم. مثل سیاهدانه رو انتخاب میکنی هر روز و شب چرب میکنی 

حتی ملاج سرت رو 

تو بینیت هم روغن بنفشه پایه کنجد میریزی 

تازه این اولشه بعد باید مراجعه کنی طب اسلامی. تا با درمانهای ساده درست کنه انشاالله. موفق باشی

و اينكه استارتر عزيز ما هيچ كدوم مون نمى دونيم كه عبادت هايمان حتما قبول شدن  و يا ميشن ولى اميدواريم به. رحمتش و بزرگيش و لطفش و مهربونيش

اين ها شگرد شيطان رجيمه

كه تو دلت ميندازه نمازات قبول نيست كه تو همين نمازم نخونى 

نه برای اون دنیامونه نمی دونی ؟ 

اون دنیا؟ نه عزیزم اینا چیزاییه که بهمون یاد دادن.ببینم اونایی که واقعا پیشونیشون پینه میبنده از سجده بعد دل دیگران رو میشکنن. کمک نمیکنن.... ابنا اون دنیاشون چه شکلیه؟ اونوقت برعکس اونایی که حتی ی نمازم نمیخونن ولی از دیگران دستگیری میکنن و.... اونا چه شکلیه؟ حق الله. حق‌الناس. حق النفس؟ مگه نمیدونی؟ روایت داریم خدا ممکنه از اولی بگذره که میگذره ولی از حق‌الناس ابدا نمیگذره؟ ی لنگه پا نگهمون میدارن تا طرف مقابل رو راضی کنه حالا اینحا از حوصله خارجه اما عزیزم سخت نگیر خدا از پدر و مادر مهربون تره 

2738

دختر گل اصلا تا حالا آزمایش خون دادی ؟؟

ببینی چته؟؟؟

۲۲رسالته داغونی؟؟

برو دکتر بگو مشکلاتت رو حتما پیگیر باش 

خودت رو درمان کن 

اینجور که نمیشه ، بعد نماز شما قبوله ، یعنی چی قبول نیست؟؟؟😏😏

من بیشتر نگران سلامتی شما شدم با اینکه خودم شدید رو نماز حساسم ، 

منم گفتم نشسته بخونه نه سرپا با ترق تروق و درد زیاد پستارو با دقت بخونین بعد ریپ بزنین

خب ببخشيد كه مزاحم تون شدم و ريپ زدم عزيزم🌷

2706