2733
2734
عنوان

نمازام هیچ کدوم قبول نیس😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودت برس

و به وسوسه شیطان گوش نده چون با این فکر میخاد منصرف بشی تو تلاشتو بکن تا جایی که میتونی 

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
خدا کجا گفته با درد و زجر و ترق ترق بزور سرپا وایسا نماز بخون؟؟ اینکه بدتر گناهه 

آره موافقم با حرفت چون خود خدا گفته راضی به سختی بندش نیست

نشسته خوندن برا همین وقتاس دیگه..

و خدایی هست مهربان‌تر از حد تصور ...🌼
2728
آره موافقم با حرفت چون خود خدا گفته راضی به سختی بندش نیست نشسته خوندن برا همین وقتاس دیگه..

گناهه بدتر به بدن خودش داره ظلم میکنه 

نشسته بخونه خیلیم ثوابش بیشتره

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

خدا مهربونتراز این حرفاست

کلسیم و ویتامین بدنت کمه که بدنت درد میکنه

فکر میکنم عضلاتت ورزش هم میخواد،تو نت بزن ورزش های یوسف مولایی،به حرفاش گوش کن ورزشاشو انجام بده،لبنیات وگرمیجاتم بخور،مطمئنم خوب میشی

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
دختر از الان چرا اینهمه مشکل داری بدتر از من؟ دکتر برو لبنیات و کلسیم بخور

این تازه هیچی نیس. موهام داره میریزه کچل دارم میشم. چشم و بینیم منحرفه چشمم کم البته فکم درد میکنه و یکم جلوس. همه بدنم درد داره سینوزیت و لوزه دارم چشامم ضعیفه و عینک میزنم صبا درد داره کمرم راهم میرم تیر میکشه هی باوجود این میخام ورزشو شروع کنم بقیه رو ک میبینم خوشگل و خوشتیپن دلم ب درد میاد من ژن چاقی دارم الانم وزنم کمه ولی بازم شکم و ران دارم کلا هیچی ندارم ک خوش باشه دلم😭 

عزیز دلم اتفاقأ اگه فقط ی نماز قبول باشه اونم مال توعه. مطمئن باش. التماس دعا دخترم 

😭😭❤🙏🏻مرسی عزیزم ولی خدا تو قران گفته اونی ک با عجله و بی حوصله یا اکراه بخونه نمازش قبول نیس

آزمایش ڪامل بده حتمابراے تراڪم استخوان آزمایش بده سنے ندارے مجردهم هستے بادارو و تغذیہ سرشارازڪلسیم وآهن مشڪلت برطرف میشہ

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2706