2733
2734
عنوان

نمازام هیچ کدوم قبول نیس😭

1193 بازدید | 64 پست

کمر درد و زانو درد و گردن درد دارم همیشههه . وقتی سرنمازم ، سر و پاهام درد میکنه تند تند و بی حال میخونم سجده رکوع ک میکنم صورتم تیر میکشه بلند ک میشم زانوهام ترق صدا میده درد میگیره😭😭هیچی نمیفهمم 😭فقطم ۲۲ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا فکر میکنی قبول نیست؟خدا خیلیییییی مهربون تر از این حرفهاست

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

قرص کلسیوم مصرف کن 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

نشسته بخون

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2738

بشین بخون

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

اتفاقا نماز تو خیلی قبوله 

چون با وجود دردی که داری یاد خدا رو فراموش نمیکنی

چرا نشسته نمی‌خونی خوب؟

خود خدا هم راضی به اذیت شدن تو نیست

و خدایی هست مهربان‌تر از حد تصور ...🌼

خدا کجا گفته با درد و زجر و ترق تروق بزور سرپا وایسا نماز بخون؟؟

اینکه بدتر گناهه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706