2733
2734

یع خانوم با تجربه بیاد لطفا نیاز دارم بهش 

شوهرم نمیذاره اینستا نصب کنم خودش داره خیلی محدودم میکنه نمیذاره برم باشگاه نمیذاره برم کلاس مورد علاقم امروز دیدم فیلم یه زن با سینه های گندع رو تو فالووینگاش لایک کرد تا من میرم پیشش تو اینستا زود میزنه بیرون میرهذتو بقیه برنامه هاش خیلی عصبیم هرچی میخام استرسو از خودم دور کنم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا بهتون اعتماد داره یا ببخشید طبق گفته خودتون نیره اون خانوم هارو فالو میکنه که شما از فالوراشون خبر نداشته باشین

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2731
یا بهتون اعتماد داره یا ببخشید طبق گفته خودتون نیره اون خانوم هارو فالو میکنه که شما از فالوراشون خب ...

چن بار بش گفتم عصبی شد گف حالا دیگه گوشی منو چک میکنی ب جا اینکه من گوشی تورو چک کنم تو گوشی منو چک میکنی میخام بش بگم حذفش کنه

2738
چن بار بش گفتم عصبی شد گف حالا دیگه گوشی منو چک میکنی ب جا اینکه من گوشی تورو چک کنم تو گوشی منو چک ...

یعنی چی من باید چک کنم شوهرتون مثل فامیلای بابامه عقایدش شوهر منم یکم حساسه اونم میگه فالور کم داشته باشه زیادنو اینا من دوتا اکانت دارم یکیشو همسرم نمیدونه مرد نباید همه چیو بدونه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

دوست من شوهرت دوست داره که نمیزاره بری ایستا یا تواین کرونا باشگاه یا نشون ندادن عکسهای مشکوک به تو بلاخره شوهرته وخیلی مردها اینطورند باید خود نفهمش فهمیده بشه با اجبار نتیجه نمیگیری اما برا کلاس های دیگه باهاش صحبت کن بگو اینا را نخواستم حداقل برم مثلا کلاس سنتور.

دوست من شوهرت دوست داره که نمیزاره بری ایستا یا تواین کرونا باشگاه یا نشون ندادن عکسهای مشکوک به تو ...

عزیزم دوسم داره باید به خواسته هامم توجه کنه میدونه من بدم میاد اینکه نگاه زنا دیگ کنه ولی بازم کار خودشو میکنع میخام ترس از دست دادنمو بندازم تو وجودش ک یکم بیشتر براش مهم باشه خواسته هام

2706