2703
2553
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

11082 بازدید | 294 پست

سلام

من عقدم و یکماهه دیگ عروسیمه..اول خواستگاری ک اومدن قرار شد وسایل بزرگ مثه یخچال و وسایل چوب و تلویزیون و...پای خانواده نامزدم باش..بعدش اونا گفتن ک خیلی سنگین میشه براشون بابای من گفت لباسشویی با ما...بعد خلاصه قرار شد مرداد ماه عروسی بگیریم..اونا زدن زیرش گفتن قرار بود یخچالم شما بگیرید...کلی بحث شد سرش عروسی موند بعد محرم و صفر...بعد دوباره حرف زدیم بابام گفت من یخچال میگیرم ولی لباسشویی و میزارم برای اون یکی دخترم ینی خواهر من...اوناهم گفتن حتما باید دوقلو بگیرید..دروغ چرا در توان بابای من نبود دوقلو....

الان بقیشو میگم 

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)

سروپا گوشم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بهتر بود یه یادداشتی بین خودتون داشته باشید برای توافقاتی که داشتین

اتفاقا داشتیم ولی اونا گفتن ما برگه رو گم کردیم

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
2714
بابام یخچال ی دره گرفت نفره ایی رنگ...بعد نامزدم اینارو بهم گفت...

چه پرتوقع به نظرم اومد

شما هم بابت خونه و طلا و ...همین قدر بی ملاحظه بودین یا از کوتاه اومدن بیش از حد شماست که انقدر شیر شده،؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

راست ميگن همه ي وسايل بزرگ رو اونا بهرن خيلي سنگين ميشه

ما همه ي وسايل رو خودمون گرفتيم فقط وسايل چوبي و تلويزيون و يه دونه فرش بر عهده داماد بود

ميتونيد قسطي خريد كنيد ،سراي ايراني هم براي جهيزيه عاليه شرايطش

همشون یه جوری رو اعصابن اق

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2706