2726
عنوان

بنظرتون این ینی من باهوشم

696 بازدید | 34 پست

من از نیمه های یازدهم و کل سال دوازدهم درس نخوندم حتی در حد دوساعت طی سال کتابارو نخوندم

برای امتحان نهایی هام فقط نیم ساعت صبح امتحان خلاصه کتابو از نت دانلود کردم  همه عمومی هارو پاس شدم اختصاصی هم دوتاشو پاس شدم دوتاش تک ماده باید میزدم 

امروز با مشاورم حرف میزدم میگفت همینکه با نیم ساعت خوندن بعد یک سالونیم پاس کردی ینی باهوشی و میتونی موفق شی اگه بخوای

اما من حس میکنم چاخان میکنه

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

مشخصه که اگر بخوای میتونی 🌹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تست هوش ریون و یکی دیگه هست ک معتبر تره رو بده تا ضریب هوشیتو بهت بده

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

راست میگه

داداش منم اینجوریه

اینجور ادما واقعا هوششون خوبه ولی استفاده نمیکنن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
مشخصه که اگر بخوای میتونی 🌹

ممنون عزیزم

اما خیلی نگرانم

حس میکنم هوشم ب اندازه کافی نیست

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
چاخاااانه من اصلا نمیخونم همه رو میرسونم

ینی بدون خوندن همرو میرسونی چ عجیب الان امتحان دکترا بزارن جلوتم بدون خوندن بلدی؟

خدایی ازون دسته ادمایی ک میخونن میگن نخوندیم نباشیم 

چون تا بهت نگن رابطه فیثاغورث اینه بلدش نیستی 

آخه پاس شدن و تک ماده استفاده کردن که نشونه باهوشی نیست!

بهتره اعتماد به نفس کاذب نداشته باشی

هرچند هیچ ربطی بین هوش و نمرات بالای درسی نمیبینم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ینی بدون خوندن همرو میرسونی چ عجیب الان امتحان دکترا بزارن جلوتم بدون خوندن بلدی؟ خدایی ازون دسته ا ...

چرا آخه باید اینجا دروغ بگه فامیل هم که نیستین😂😂😂😂

.

من عین خودت فقط 4ساعت خوندم برای امتحان نهایی همه رو هم بالبالای17.5 شدم فقط دوتازیر 15 داشتم 

یعنی الان باهوشم؟

فکر نکنم

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
ینی بدون خوندن همرو میرسونی چ عجیب الان امتحان دکترا بزارن جلوتم بدون خوندن بلدی؟ خدایی ازون دسته ا ...

من کل دوران تحصیلم شاغل بودم

و معدل ارشدم ۱۹/۵ شد

امتحانام به زبان انگلیسی بود و شاید تایم مفید مطالعه برای امتحاناتم ۲ ساعت بوده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706