2733
2734
عنوان

این واقعا نامردیه که بعضیها زایمان طبیعی واقعا راجتی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 73 پست
ن من اصلا درد نداشتم یروز بیمارستان بودم همون ک اومدم جا انداخته بود شوهرم باگل اینا رمانتیکش کرده ب ...

درسته پس اونم به تحمل هر فرد بستگی داره

من خودم حس میکنم تحمل طبیعی رو بیشتر دارم

ولی اینکه میگن پیاده روی کن آسون زایمان میکنی همش الگیه من فک کنم بخاطر همون پیاده روی ها گیسه آبم ترکید

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
من اصلاااا دردنداشتم حتی ی ذره تو بیمارستان یروز موندم صبحش گفتن راه برو سختیشم همون راه رفتنه ۱۰دیق ...

فکرکنم به بدن هرفرد ربط داره

چون دکترمنم عالی بود اما خب تا ۵شب کلا نخوابیدم ازدرد

بعد ده روز درد رفع شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته پس اونم به تحمل هر فرد بستگی داره من خودم حس میکنم تحمل طبیعی رو بیشتر دارم ولی اینکه میگن پ ...

میگن تو آب زایمان کنی راحت تره دیدی اکثرا تو آب زایمان میکنن دکترم میگفت سعی کنید تو اب زایمان کنین اگه شرایطشو داشتین

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
فکرکنم به بدن هرفرد ربط داره چون دکترمنم عالی بود اما خب تا ۵شب کلا نخوابیدم ازدرد بعد ده روز درد ...

من انقد خوابم می اومد بچه نمیذاشت بخوابم کلافه بودم

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2731

پری از زایمان بدتره هرماهه

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
پری از زایمان بدتره هرماهه

مجردین؟

2738
من که سزارین رو انتخاب کردم توان طبیعی ندارم

بمنم انقد گفتن گفتن از طبیعیو دردش ازترسم شخصی رفتم

منم با دکترم صحبت کردم قرار بر سزارینه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
مهمتر از پیاده روی تمرین تنفس تو بارداری خیلی مهمه و به زایمان کمک میکنه

چ جوریه تمرین تنفس؟ 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

منم خیلی میترسبدم ولی اون روز همش به خودم میگم فقط یع روزه طاقت بیار و واقعا هم یه روز بود بعدش خودم بلند شدم راه میرفتم ارایش کردم و کارامو کردم فقط نشستن یکم برام سخت بود که اونم بعد ۱۰ روز کامل تونستم بشینم

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
2706