2737
2739

من ۸ ماه پیش زایمان کردم ولی با وجود اینکه خیلی درد کشیدم اما بازم طبیعی رو ترجیح میدم

چون چن ماه بعدش عمل کیسه صفرا انجام دادم و با اینکه چن تا بخیه کوچیک رو شکمم داشتم اما خییییلی درد داشت در واقع حال سزارین ها رو هم درک کردم یکم

ولی سوالم اینه چرا بعضبها اینقدر راحت زایمان میکنن؟؟

من خیییلی پیاده روی داشتم و اصلا مامان تنبلی نبودم و آخرش کیسه آبم ترکید وقتی دو سانت بودم همش بعدش رفتم بیمارسنان تو بیمارستان دردام شروع شد خیلی بد بود ولی بی حسی اپیدورال که زدم دردام خیلی خوب شد

ولی من به این نتیجه رسیدم زایمان طبیعی راجت داشتن اصلا به پیاده روی و اینا بستگی نداره به بدن هر کس بستگی داره....چون من ورزش پیاده روی و دوش آب گرم میگرفتم ولی بازم...

اما بازم به سزارین ترجیح میدم چون درداش فقط یه روزه من بعدش کارامو خودم میکردم و سر ده روز بخیه هام افتادن و اصلا از نظر زیبایی تغییری نکردم

اینو گفتم چون خودم خیلی نگران این موضوعات بودم

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

باش

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ولی تو انتخاب پزشکتون دقت کنید اونایی که ببخشبد همونطوری باز موندن بخاطر اینکه دکتر حوصله نکرده درست بخیه بزنه

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که درد طبیعی کشیدم تهشم‌سزارین شدم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

شما سزارین هم کزدی؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

من مامانم درداش فقط در حد رسیدن به بیمارستان بوده

و میکه تا رسیدم یه راست به دنیا اومدی🤣

امیدوارم منم همین باشم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

فک کنم به بدن و توانایی تحمل درد افراد بستگی داره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
شما سزارین هم کزدی؟

نه من عمل کیسه صفرا داشتم که رو شکمم بخیه خورد متاسفانه و خیییلی درد داشت

من به طرز وحشتناکی طبیعی و سزارین رو توی یک روز باهم تجربه کردم.با چندتا عمل دیگه😐.و واقعا با شما هم نظرم.طبیعی یه چیز دیگه ست.نمیدونم چرا بعضیا اصرار به سزارین دارن

اره راست میگی الان یکی ازفامیلای مااستراحت مطلق زایمان طبیهی کردیکی که سرکاربودکلی تحرک و کارسزشد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

تو زایمان طبیعی اول خودت و بدنت که توانایی داری یا نه خیلی مهمه بعدم دکتر فوق العاده مهمه . منم طبیعی بودم ۳ساعت درد کشیدم و بعدش زایمان فوق العاده عالی بود زایمانم . بخیه هم ۳یا۴تا جذبی بود دکترم خیلی خوب بود 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706