2726
عنوان

عشق مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 61 پست
عشق بايد بعد از ازدواج خودش به وجود بياد وقتي. عاشق كسي تو كوچه و خيابون يا تو فضاي مجازيبشي همونجا ...

بعد ازدواج اگ بوجود نیومد چی 

بخاطر همچین تفکراتی الان عمو من بدبخت طلاق گرفته 

بنظرم باس همون دوتامون ک تو کوچه بازار ب قول خودت همو میبینن اول همدیگ بشناسن بعد اگ ب قول خودت عاشق شدن و دیدن ب درد هم میخورن بعد ازدواج کنن

عشق بايد بعد از ازدواج خودش به وجود بياد وقتي. عاشق كسي تو كوچه و خيابون يا تو فضاي مجازيبشي همونجا ...

والا منو که رها نکردش😂😂

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم لطفا فکرتونو باز کنید ممنون🌹حداقل واسه فرزندانتون

ادمهایی میشناسم که سنتی ازدواج کردن شوهراشون ولشون کرده!

2728
بعد ازدواج اگ بوجود نیومد چی  بخاطر همچین تفکراتی الان عمو من بدبخت طلاق گرفته  بنظرم با ...

هرگز به امید به وجود اومدن عشق با کسی نرو زیر سقف هیچوقت

۹۰درصد دلت راضی باشه حداقلششش

بعد ازدواج اگ بوجود نیومد چی  بخاطر همچین تفکراتی الان عمو من بدبخت طلاق گرفته  بنظرم با ...

بله ولي توي اينجور اشنايي ها طرف مقابل هيچ گاه بدي خودشو نشون نميده وخودشو كامل و بي عيب و نقص نشون ميده و ضمن اينكه ماهم درگير احساساتمون ميشيم و بدي طرفو نميبينيم

ارزشمندترین جاهایی که می‌شود حضور داشت.:
بله ولي توي اينجور اشنايي ها طرف مقابل هيچ گاه بدي خودشو نشون نميده وخودشو كامل و بي عيب و نقص نشون ...

شاید ولی واس همیشه ک نمیتونه خود واقعیش پنهون کنه بالخره رو میشه 

بستگی ب طرف دره چجوری باهاش برخورد کنه 

ک اون اون چیزی ک هس نشون بده

والا عاشق شون ک آسون ولی اینک بش نرسی سخته  دیگ سعی میکنم عاشق نشم

حق داری مام خیلی سختی کشیدیم نامزدم خیلی اذیت شد ولی میدونستم که میتونه سربلندم کنه

الهی که اگه صلاحته دوباره جوری بشه که بتونی بهم برسید

ناراحت شدم برات و از تمام وجودم درکت میکنم

بله ولي توي اينجور اشنايي ها طرف مقابل هيچ گاه بدي خودشو نشون نميده وخودشو كامل و بي عيب و نقص نشون ...

عزیزم من دوستم سنتی ازدواج کرد به سر پسره قسم میخوردند بعد ازدواج بدی هاش رو شد روابط آزاد با زنا داشت

دوستم زیگیل تناسلی گرفت ....

حق داری مام خیلی سختی کشیدیم نامزدم خیلی اذیت شد ولی میدونستم که میتونه سربلندم کنه الهی که اگه صلا ...

ار ممنون 

مجازی بود 

نمیدونم بهونه آورد یا چی 

ولی گف چون ی شهر نیسیم نمیشه 

2706