2410
2553
عنوان

*****انسان یارهستم *****

177 بازدید | 32 پست

سلام دوستان اسم من مرضیه س سالهاخواننده خاموش این سایت بودم به دلایل خاص عضو نشدم وحرفی نزدم واین اولین تاپیک منه  خوندن زندگی تلخ دوستان والبته راهکار اشتباه بعضی از دوستان باعث شد که بیام عضو بشم شاید بتونم مرهم زخم دلتون شم.اگررر مشکلات زندگی خیلی اذیتتون میکنه و هیچ کسا نداری که باهاش درد و دل کنی و یا مشکلاتتا باهاش درمیون بزارید اگر این بنده حقیر راقبول دارید شاید بتونم مرهمی برای قلب زخمی و خستتون باشم و باحرفام بتونم یک انگیزه ای بهتون بدم...سعی میکنم برای  درد ودلاتون وقت بزارم بادقت بخونم وبهترین جواب رابدم....

باتشکر کوچک شما مرضیه 

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
گفتی مرحم قلب زخمی و خسته یاد آهنگ جواد یساری افتادم😁

نشنیدم

ولییادم باشه گوش کنم 😂

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
هعیییی من انقد دلم پره که الان تایپ میکنم با گریه

عزیزم هر چه اذیتت میکنه برام بنویس من سعی میکنم بادقت بخونم وبهترین راهنمایی رابهت بکنم .سختیهای زندگی باعث شد که درد بقیه دردمنم باشه

عزیزم هر چه اذیتت میکنه برام بنویس من سعی میکنم بادقت بخونم وبهترین راهنمایی رابهت بکنم .سختیهای زند ...

خیی مهربونی💔

من بچه طلاقم و با مادرم زندگی میکنم که تازگیا ازدواج کرده و رابطه ی خوبی داشتم با شوشهرش ولی الان همه چی خراب شده منت میزارن سرم هم مامانم هم شوهرش جلوی هر کاری میخوام کنم و میگره و اصن دشمنم شده از لحاظ روحی داغونم و اینکه هیچی و جلو من رعایت نمیکنن و نمیگن من هنوز سنی ندارم😭💔

مشاور تحصیلی و معلم زبان
2714

عزیزان دلم مشکل در زندگی همه وجود داره همیشه بوده هست وخواهد بود فقط از شکلی به شکل دیگه عوض میشه فکر میکنید من یک آدم بی عار و درد هستم که حالا از سر بیکاری و تفریح آمده اینجااا خیررر انقد مشکلات از سر گذروندم که حد نداره....منتها با درد بقیه منم درد میکشم از دوران کودکی همیشه دوست داشتم به بقیه کمک کنم و چقدر هم ماخذه میشدم.رویایی من همیشه وهمه جا کمک به دیگران بوده اما مشکلات آمدن وسط و نتونستم اما باید هر طور میشد به آرزویی خودم میرسیدم...

فکر کردم با گذاشتن این تاپیک شاید درد یک نفرم که کم کنم و بهش انگیزه وراهکار بدم یک نفره...گرچه حالا حالاها مونده تا رویای من به واقعیت تبدیل بشه ....

خیی مهربونی💔 من بچه طلاقم و با مادرم زندگی میکنم که تازگیا ازدواج کرده و رابطه ی خوبی داشتم با شوش ...

عزیزم شما چند سالته؟

خیی مهربونی💔 من بچه طلاقم و با مادرم زندگی میکنم که تازگیا ازدواج کرده و رابطه ی خوبی داشتم با شوش ...

یه جا شنیدم اولاد هر اشتباهی بکنه وهر جوری که بشه ته تهش هزارتاهم بیان بگن خودش مقصربوده وخودش اینجوری کرده ته تهش  پدر ومادرشم دخیلن.عزیزم روحیه شما ضعیف شده به کسی نیاز داری که کاملا درکت کنه بهت امیدواری بده .شما نیاز به محبت مادر و ناپدری خودت داری یا حداقل اگه محبتم نمکنن زخم نزنن .کاش والدین یاد میگرفتن با بچه های خودشون دوست ورفیق باشن چقدر اون جامعه واقعا پیشرفت میکرد وچقدر روحیه همه خوب میشد تاسف باره که مادر وپدری اینجوری با فرزندشون رفتار کنن.اما تگر هم خود تو روحیه تا بتونی قوی کنی مطمنا ازاین حس وحال بیرون میای

یه جا شنیدم اولاد هر اشتباهی بکنه وهر جوری که بشه ته تهش هزارتاهم بیان بگن خودش مقصربوده وخودش اینجو ...

چی بگم والا روحیه ای نمونده  که بخوام قوی کنم فقط دلم میخواد بمیرم همین

مشاور تحصیلی و معلم زبان
من ۱۷💔

از نظر من هفده سالگی حساس ترین سنی که هر کسی میتونه تجربه کنه.

عزیزم ناراحت نباش و هرچه که روح عزیزت را اذیت میکنه برام بنویس .تو آنقدر با ارزش هستی که حتی خودتم خبر نداری چون دلت پراز غم وغصه شده و مشکلات و رفتار دیگران برات خیلی عذاب آور شده 

2706