2726
عنوان

هنمه ۱۹ الی ۲۱ ساله ها بیان

238 بازدید | 49 پست

تو چه موقعیتی هستید درس میخونید کار میکنی ازدواج کردید ؟چه شرایطی و دلتون میخواس تو چه شرایطی باشید؟چون همسنمید دوس دارم بدونم همسن و سالام چیکارا میکنن و دوس دارن چیکار کنن خودم ۲۰ سالمه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درس میخونم تا ۲ سال دیگه کار مرتبط با تحصیلم می کنم

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

۲۰ سالمه مجرد درس میخونم 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

۲۱سالمه 

معلمم 

نامزدم 

از موقعیتم راضیم خدا رو شکر

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚

۲۱ سالمه درسموتموم کردم چندماهه

کاراموزم شدم توشرکت یکم کار یادگرفتم

یکم مونده خودمو تقویت کنم از لحاظ کاری و بعد برم دنبال کار یا برای آزمون استخدامی بخونم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

۲۰ سالم رو به اتمامه 

متاهلم،باردارم هستم،کنکور دادم مصاحبه فرهنگیانم رفتم منتظر نتایجم 

دعا کنید قبول شم🤩🌈

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍

۲۱

مجرد

دانشجو 

ولی متاااااسفانه فعلا نتونستم کار کنم و مستقل بشم☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706