2137
2106

یادم نی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

رفتم پیش استاد برتر ناحیمون بعد چون اولین بار دیدمش هول شدم میخواستم بگم من اومدم که... به جاش گفتم سلام من تشریف آوردم😂😂😂

وسیع باش و تنها، سر به زیر و سخت:) "سهراب سپهری"  من تمام رویاهامو روی همین کره ی زمین تجربه میکنم.  فکر میکنی بی احساسم؟! نه؛ فقط یاد گرفتم به هیچ کس وابسته نباشم...  من از اونام که اگه دوستت داشته باشم دنیا مال تو میشه:)))  حضور من در نی نی سایت حقیقتا برای یادگیری مطالب ارزشمند و مفیده و از اونجایی که برای وقت خودم احترام قائلم وارد هر تاپیکی نمیشم❤

مامانم خیلی از خواهرم تعریف کرد تو مهمونی اینکه بدون کلاس زبان یاد گرفته و اینا منم میدونستم خواهرم گوشی رو میگیره از مامانم میره چت با دوستاش برای اینکه مامانم نفهمه میگه زبان یاد میگیرم مهمونم گفت دو کلمه حرف بزن نتونست حرف بزنه و ضایع بدی شده اونجا قیافه مامانم دیدنی بود 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اره تا دلت بخواااااد

مثلا یبار ی پیرمرد ک فامیل دور بش دست دادم منو کشید سمت خودش لپمو تو جمع بوسید😑😂

یا یبار کراشم اومده بود .از استرس سلام ندادم آخرم گفتم زشته بعد چنتا رفتن اومدن دادم ینی ریدمممممم

چی بگم دیگ عذاب وجدان گرفتم 

2149

چرا همه تاپیکا تکراری شدع😑

هربار میام سایت همین تاپیکو یکی زدع

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر من شغل پر خطری داره واسه سلامتیش یه صلوات میفرستی؟ |سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| سنگ باخت،ولی فقط بخاطر اینکه کاغذ بغلش کنه :) آیا تا بحال قلبت برای تمام شدنِ کتابی به درد آمده است؟ تویِ تاپیک های معرفی کتاب و فیلم تگم کنید.

یکی تو همین سایت میگفت تو مراسم خواستگاریش که خیلی هم به هم تمایل داشتن خواهرش گوزیده بود اینم میگفت از خجالتم جواب رد دادم😂

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2050