2137
2106

آقاهه یه ازدواج ناموفق داشته

دختره مجرده و 10 سال کوچکتر

اگه خانواده دختر شرط بذارن 200 تا سکه مهریه بندازین + یه دانگ خونه ای که قراره تو‌ش زندگی کنید رو حین عقد به نام دخترمون بزنید پررویی هست؟ منظورم اینه که خواسته ی زیادیه؟ و اون آقا میپذیره به نظرتون؟ برادر خودتون باشه میذارین یه دانگ خونه شو به اسم دختر بزنه؟ 

قیافه دختر معمولیه و در حد آقاس تحصیلات جفتشونم یکیه

تعداد رای : 58
نظرسنجی
بله خواسته شون زیاده
8
13%
نه دختره از سر آقاهه هم زیادیه و حقشه
33
56%
دیدن نتایج
17
29%
من و علی 👩‍❤️‍💋‍👨

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اون  دختر با چه عقلی میخاد با یکی ده سال بزرگتر از خودش ازدواج کنه

من درکش نمیکنم😐😪

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇
2149

نه . بعدم مگه شما بخاطر مال اموال داری باهاش عقد میکنی...

همه چیز نرمال هست  و باید قبل عقد به داماد گفته بشه 

عضو گروه رز زرد .وزن شروع ۷۵. هدف اول ۷۳�😎🤩 .هدف دوم ۷۰🚫 هدف سوم  ۶۸.🚫  هدف آخر ۶۵ ⛔     الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم         ❤ خدایا عاشقانه  وعاقلانه دوستت دارم .❤ ۱۰.۱۰.۱۴۰۰ من ۱۵ وکیلی دیگه کم کردم  من میتونم. پیش به سوی لاغری.
2050
با اجازه اسی    تعبیر خواب شله زرد یعنی چی؟

نطرت چیه یک تاپیک دیگه بزنی بچرسی تو همه تاپیک ها هستی

عضو گروه رز زد تاپیک مانکن های پاییزی 💛💛💛💛وزن شروع:۷۱.۴۰۰ وزن فعلی:۶۹ وزن هدف تا یلدا:۶۵ شایدم ۶۰ خدارو چه دیدی من میتونم
2143
نه . بعدم مگه شما بخاطر مال اموال داری باهاش عقد میکنی... همه چیز نرمال هست  و باید قبل عقد به ...

نه عزیزم چشمم دنبال مال و اموال نیس

فقط میخام قدرت دستم باشه ضعیف نباشم تقی به توقی خورد بگه خونه خودمه

من و علی 👩‍❤️‍💋‍👨
1718