2726
مدارس زودتر باز میشه دانشگاه احتیاط میخواد حساس تر از مدرسه ست

وااااا. برا چی حساس تره؟؟؟! 

دانشجوها قد بچه 7-8ساله حالیشون نیست ازخودشون. مواظبت کنن؟؟؟!!! 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
خدای نکرده، واحدی رو نتونی پاس بکنی واسه 2 واحد میبینی یه ترم عقب میافتی حالا که واحد هات کمه، وردار ...

پس شنبه حذف اضافه بر می دارم خیلی ممنونم ❤

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که سر کلاس نمیرم میخـام اخراجم کنن نرم دیگه حوصلشو ندارم

منم پسرم کلاسه هفتمه نمیفرستمش،به درک که یه سال عقب بیوفته حالا این همه درس خوندن به کجا رسیدن،اینم یه سال عقب آسمون که به زمین نمیاد چه اصراریه

وااااا. برا چی حساس تره؟؟؟!  دانشجوها قد بچه 7-8ساله حالیشون نیست ازخودشون. مواظبت کنن؟؟؟!!!&n ...

من بر اساس دانشگاه خودمون میگم 

یکی که خوابگاه هست تو یه اتاق کوچیک ۱۰ نفر باید زندگی کنند 

دو سلف که کلی شلوغ میشه 

سه سرویس ها دانشگاه که واقعا تو هم بودیم  حساب کن همه وایساده بودیم تو دهن هم 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2728
منم خواهرمو نمیزارم بره مدرسه ب هیچ عنوان خودم باهاش تمرین میکنم

چندمه خواهرت؟ اول دو دوز واکسنو میزنن بعد باز میشه 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
جالبه تو این دو سال مهمونیا وعروسیا و مسافرتاتون سرجاش بوده به مدرسه که رسید نمی‌رسید بچه هاتونو؟😂

اینقد زورم میگیره تو شهر که میری جمعیت همه هستن مثل قبل یا توی بازار. فقط همین ندارس و دانشگاه زورشون میاد برن

وااااا. برا چی حساس تره؟؟؟!  دانشجوها قد بچه 7-8ساله حالیشون نیست ازخودشون. مواظبت کنن؟؟؟!!!&n ...

عزیزم دانشگاه ما پونزده هزار نفر جمعیت داره 

داخل یک اتاق کوچک تو خوابگاه شش نفریم

هر چقدر هم مراقبت کنیم بنظرت اثر داره ؟

رضاک برضاک یا ربّ الأمــطار والآمــال...🤍🕊️

بخاطر اینکه اولا توی هر مدرسه سر هر کلاس ۲۰ نفر ۳۰ نفر نهایتا میشینن کنترلش راحت تره و محیطش محدوده و افراد زیادی رفت و آمد ندارن

ولی دانشگاه یه شهری هست واسه خودش از کلاس های ۲۰۰ نفری گرفته و محیط بزرگ غیر قابل کنترل و از همه مهمتر خوابگاه ها

کدوم مدرسه ای ۹۰ درصد دانش آموزاش خوابگاهین؟ 

درضمن همه بچه مدرسه ای ها که ۷ ساله نیستن ۱۷ ساله هم هستن اونا نمیتونن مراقبت کنن؟

2706