2726
عنوان

بنظرتون حق با منه یا مامانم؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتار دوتاتون خوب نی  حالا ک کرونا گرفتی مراعات کن بقیه نگیرن  ولی ع رفتار مامانتم خوشم ...

بدبخت 50روز داره میشه

دور جون سل نداره که

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728
ینی الان خوب شدی؟؟ اگ مطمئنی دیگ نمیخواد رعایت کنی 

مطمعنم فقط سرفه میکنم یکم که مطمعنم بخاطر حساسیته چون اتاقم پنجره داره به گل و گیاه تو حیاط حساسیت دارم گلوم میخاره

بعدشم میبینی مامانت حساس تو هم یکمی باهاش مدارا کن  یا باهاش صحبت کن و راضیش کن

😕 خیلی نصیحت کردم فایده نداره. باید همیشه ماسک بزنم دیگه تو خونه هم چاره ندارم

مامانای ایرانی جونشونو برا بچه هاشون میدن ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنن 

مامان‌من داد میزنه بعد من‌اگه برم بگم‌مامان قشنگم اروم زشته همسایه ها میفهمن میگه تو ابرو برام نزاشتی هنش صدات بلنده🙂😂

جلوی مادرت زنگ بزن ۴۰۳۰ بزار رو بلندگو  از کارشناس بپرس و مشکلت بگو  مطمعنا میگه که دیگه ...

حضوری رفتیم جای دکتر. دکتره گفت دیگه لازم نیست بزنی ماسکو و تموم شده. ولی قبول نمیکنه... اینم شانس منه مادر وسواسی دارم