2410
2553
عنوان

بنظرتون حق با منه یا مامانم؟ 🤔

332 بازدید | 28 پست

دو تا سوال دارم اولیش اینه که یک روز مونده بود به محرم که تست کرونام مثبت شد. و الان بعضی وقتا سرفه میکنم نمیدونم از حساسیته یا نه. میگه باید تو خونه ماسک بزنی و غذاتو تو اتاق بخوری و کلا از همه فاصله بگیری و توی اتاقت باشی همیشه. منم راستش دیدم خیلی وقته گذشته ماسک نمیزنم تو خونه و فاصله رو رعایت نمیکنم. دیروز بهم گفت تو از قصد نمیزنی میخوای ما رو مریض کنی و قصد جون منو داری

مورد بعدی اینه که من موهام بلنده و همیشه دم اسبی میبندم ولی الان چند روزه باز میذارم موهامو. کلا حس میکنم برا موهام خوبه. بهم گفت موهاتو چرا پریشون میکنی تو خونه؟ دختره ی سبک. 

نظرتونو بگین لطفا میخونم مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

واااای اصلا باورم نمیشه مادری اینطو باشه

baby is Loding,please waiteمادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بگوکروناگرفتم مادرمن درد بی دواودرمون خب نگرفتم دورازجون بعدازدوهفته هم دیگه خوب میشی 

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2706