2137
2106
عنوان

بنظرتون حق با منه یا مامانم؟ 🤔

316 بازدید | 28 پست

دو تا سوال دارم اولیش اینه که یک روز مونده بود به محرم که تست کرونام مثبت شد. و الان بعضی وقتا سرفه میکنم نمیدونم از حساسیته یا نه. میگه باید تو خونه ماسک بزنی و غذاتو تو اتاق بخوری و کلا از همه فاصله بگیری و توی اتاقت باشی همیشه. منم راستش دیدم خیلی وقته گذشته ماسک نمیزنم تو خونه و فاصله رو رعایت نمیکنم. دیروز بهم گفت تو از قصد نمیزنی میخوای ما رو مریض کنی و قصد جون منو داری

مورد بعدی اینه که من موهام بلنده و همیشه دم اسبی میبندم ولی الان چند روزه باز میذارم موهامو. کلا حس میکنم برا موهام خوبه. بهم گفت موهاتو چرا پریشون میکنی تو خونه؟ دختره ی سبک. 

نظرتونو بگین لطفا میخونم مرسی

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

2149

واااای اصلا باورم نمیشه مادری اینطو باشه

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
2050

بگوکروناگرفتم مادرمن درد بی دواودرمون خب نگرفتم دورازجون بعدازدوهفته هم دیگه خوب میشی 

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2087
رفتار دوتاتون خوب نی  حالا ک کرونا گرفتی مراعات کن بقیه نگیرن  ولی ع رفتار مامانتم خوشم ...

بدبخت 50روز داره میشه

دور جون سل نداره که

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
2051