2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
2087

اسم خواهر زادا منه. نه خیلی جدیده نه قدیمی. خوبه. از اسم های عجق وجق. معمولا بامزه میشن

لطفا اینقد برای بقیه خانم ها طلاق تجویز نکنین. سر هر قضیه ای میگین طلاق بگیر. طلاق اخرین راهه. باب نکنین🙂

اسم سینا تو المان اسم دختر هست 

اسم کارن هم اسم دختره تو کشور ما برای پسره 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝چقدر بیکار تو سایت زیاد شده که حتی برای امضای آدم تاپیک میزنن🤣🤣🤣🤣خدا شفاتون بده
1718