2137
2106
عنوان

خوردن آب شیر

262 بازدید | 24 پست

سلام من اولین بار در عمرم آب خوردم خیلی خوشمزس 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)

مخصوصا وقتی توش یخ میندازید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

خدایا چرا شفا نمیدی  

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔
2149

ساقیت از خودت بدتره

من بخاطر اینکه تنها یاگمشده بودم عاشقت نشدم، من عاشقت شدم چون بعد از اینکه شناختمت فهمیدم ڪہ میخوام تو بخش همیشگے دنیاے من باشے💙     درخواست دوستی پذیرفته نمیشود 🚫
آب شیر یعنی چی؟

آبی که از شیر سینک میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
وای  ما همیشه میخوریم فکر کردم چیز جدیدیه🙄

چه عالییی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087

شفا.مفا.ایشالله#  

بالاخره من هم شدم دانشجو‌ رشته‌ادبیات‌عرب😍😎 انشالله ۵تا۶سال دیگه در سفارت‌خونه‌های عربی ایران یا در کشور‌های عربی مترجم هستم و به مهم‌ترین هدف زندگیم رسیدم😍😍😍 بهترین حس هستش که قراره در اینده بهترین باشی😍😎😀

یه سوالی برام پیش اومد 

شما آب از کجا میخورین اگع از شیر نمیخورین؟آب معدنی؟😐

قوی ام🤓👊🏻مثل لبخندی که پره بغضه🙂😔              عشق فرهنگیان آخر مرا میکشد.....                             اگه شغل معلمی آدم بود بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم....                                                 قدر سلامتیتون رو بدونید هیچی بهتر از سلامتی نیست ....                                                               یه لحظه چشماتو از رو گوشی بردار به دور ترین نوشته که میبینی نگاه کن کلماتش رو بخون میدونستی همین کاری که برا تو هیچ اهمیتی نداره آرزوی یه نفره!!!!! من چشمام صفحه گوشی رو بزور میبینه چه برسه نوشته های دورو همین الان با صدای بلند بگو خدایا شکرت بخاطره سلامتی چشمام تو چیزی داری که خیلیا روز و شب حسرتشو میخورن پس همیشه مواظبشون باش برا منم دعا کن چشمام خوب بشه با این چشما دنیا برام جهنمه برا سلامتی چشمام چند تا حمد میخونی رفیق؟؟؟؟🤗

اخه ما اب قنات میخوریم تاحالا از شیر اب نخوردیم😐😐😐😂

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇
2051