2726
عنوان

تجربه سیسمونی من (در واقع هیچی نخریدنم) 😁😁🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 79 پست
چه خوب عزیزممم برای منم دعاکن دیگه هرچه زودتر از انتظار خلاص شم.  ولی تخت واینه وکمدوبوفه اش چ ...

قراره بعد عید بریم براش بگیریم البته دوست شوهرم برامون میسازه اونم گفته هر مدلی خواستین بگین زیرقیمت بازار میسازم اخه دوست صمیمیش هست. ایشالا شما هم هر چه زودتر دامنت سبز میشه فدات شم فقط توکل بخدا کن

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
قراره بعد عید بریم براش بگیریم البته دوست شوهرم برامون میسازه اونم گفته هر مدلی خواستین بگین زیرقیمت ...

اع چه خوب عزیزدلمم مبارکش باشه. سعی کن رنگ سفید یانباتی  وطوسی بگیری جدیدن

ممنون ازدعات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قراره بعد عید بریم براش بگیریم البته دوست شوهرم برامون میسازه اونم گفته هر مدلی خواستین بگین زیرقیمت ...

من شوهرم میگه کمدم نگیریم اتاق خوابمون کوچیکه

خودمون دوتا کمد داریم پایین ایینه توالتم کشوعه الکی خرت و پرت گذاشتم

میگم دیگه زشته کمدم نگیرم.

اع چه خوب عزیزدلمم مبارکش باشه. سعی کن رنگ سفید یانباتی  وطوسی بگیری جدیدن ممنون ازدعات

یعنی هم سفید داشته باشه هم طوسی؟ طوسی دوس دارم 🥰🥰

2728
من شوهرم میگه کمدم نگیریم اتاق خوابمون کوچیکه خودمون دوتا کمد داریم پایین ایینه توالتم کشوعه الکی خ ...

نه چرا زشت باشه اگه لازم نیس نگیر بنظرم. منم یکی از طبقات پایین کمد خودمون رو وسایلای پسرم گذاشتم تازه زبادم هس براش. تو این ۱۰ ماه که مشکلی نبوده 🤭🤭😊

نه چرا زشت باشه اگه لازم نیس نگیر بنظرم. منم یکی از طبقات پایین کمد خودمون رو وسایلای پسرم گذاشتم تا ...

منم کمدنخریدم دیگ گفتم توکمدخودمون واسش میچینم نهایتاسبدمیگیرم چ کاریه تواین گرونی

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙

منم برا بچه دومم حدود 3 تومن خرید کردم. اولی سال 96 10 تومن. دومی امسال 3 تومن و راضی ام هیچی ام رو هر دوتاشون اضافی نخریدم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
منم کمدنخریدم دیگ گفتم توکمدخودمون واسش میچینم نهایتاسبدمیگیرم چ کاریه تواین گرونی

اره یدونه سبد برا لباساش گرفتم خیلی عالیه دوسش دارم

وای نه خیلی بده تازه من یکمم پول دادم بهشون 😁😐

کارخوب شماکردی

بخدا ک گناه دارن پدرومادرا

من خیلی فشاراوردم

دیشبی پول نداشتن ک واسه خدنشون خریدکنن خیلی ناراحت شدم😔

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
2706