2726
عنوان

مادرم زنگ زده راهنمایی کنه

97 بازدید | 11 پست

شوهرم از چشمم افتاد بخاطر لج بازی بیش از حدش تو این ده سال زندگی قصد طلاقه ولی سر اینم لج کرده میگه نمی دم الان مامانم زنگ زده که بخر بپوش و بگرد پول خرج کن ولی طلاق نگیر  بهش میگم مادر من پولی نیست در بساط که حتی اگه بخوام هم  نمیتونم خرج کنم بعد قطع کردن تلفن میگم مادر من ببین میگه خرج کن طلاق نگیر انگار که من بچه ام با خرید مشغولم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب شما لج نکن بنظرم یه کم تلاش کن شاید زندگیتون عوض شد به خودتون فرصت بدید اگه خودتون اشکالی رفتار ...

یکم منظورت چند ساله ده ساله تلاش کردم بهتر که نشد هیچ فقط من هزار جور درد و مرض گرفتم

مردایی که لج بازن اگه باهاشون شل بگیری زود نرم میشن

میدونی خیلی خیلی لج بازه در این حد که اگه تشنه باشه بگی اب بخور میگه نوشابه میخوام فکر کن چقدر زیاده مریض شدم زندگیم و سلامتی رفت تون این زندگی

میدونی خیلی خیلی لج بازه در این حد که اگه تشنه باشه بگی اب بخور میگه نوشابه میخوام فکر کن چقدر زیاده ...

بنظرم اگه مشکلت فقط لجبازیشه خودت کلاس های مشاوره برو و طرز برخورد باهاش رو یاد بگیر کم کم رامش میمنی بخوای طلاق بگیری برگشتن تو خونه پدر مادر سختی خودشو داره اینکه در اینده همسر خوبی پیدا بشه یا نه و اینکه بچه ات گناه داره