2733
2739
عنوان

دانش آموزا یا مادرایی که بچشون دانش آموزه

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا نرفتی رشته ای ک دوست داری عه😍رشته ورزشی ای کار میکنی؟ 

شیش ساله کاراته کار میکنم😍 از سه سالگی ژیمناستیک و پنج سال ادامه ش دادم بعد نرفتم چون اینده نداشت برا دخترا بعدش رفتم کاراته 

از سه سالگی همزمان با ژیمناستیک شنا رفتم و حرفه ای ادامه ش دادم😍

کلا هر چی ورزش بگی بلدم😂😂

رزمی کار🥋خانم معلم آینده😍گیلاسی که در اثر فشار آبپز شد🍒
2728
شیش ساله کاراته کار میکنم😍 از سه سالگی ژیمناستیک و پنج سال ادامه ش دادم بعد نرفتم چون اینده نداشت ب ...

ایول 🤣منم از هشت سالگی تکواندو میرم😂الانم آماده میشم واسه آزمون دان سه 

منم خیلی دوست دارم شنا یادبگیرم اما موقعیت پیش نمیاد😩

من متولد۸۵ م یک شنبه میرم بزنم

هم سن منی😂🤩

من دی ۸۵ هستم

توچی؟😁

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
2738
منظورت۸۶ 😐 سایت ثبت نام هنوز برا شما باز نشده

واقعا هنوز برای 14 ساله ها هیچ جا واکسن نمیزنن؟🤔

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!

نهههه کی گفته اگه نزنی خطرناکه. به هیچ عنوان تحت تاثیر این جریان بیخود واکسن هراسی قرار نگیرین. زمانی که برای اول مردم دنیا برق براشون وصل شد یه چیز خوفناک تصورش میکردن. یا سر یکی از واکسن های بیماری های کشنده و واگیر مردم میگفتن اگه واکسن بزنی ارواح وارد بدنت میشن🤥😐 

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
نهههه کی گفته اگه نزنی خطرناکه. به هیچ عنوان تحت تاثیر این جریان بیخود واکسن هراسی قرار نگیرین. زمان ...

منکه امیدوارم در این جنگ پیروز شم عصر برم بزنم✌️😂

یا علی 😐😂

2706