2737
2734

حال روحیم اصلا خوب نیست .دائم فکرم مشغوله.شوهرم عاشق بچه اس هر بچه ای رو میبینه دلش می‌ره براش.۹ساله ازدواج کردیم.چند سالی میشه که درگیر بچه دار شدنیم.سه بار سقط داشتم.تمام آزمایشات رو انجام دادم گفتن باید تو بارداری آمپول بزنی.خیلی اینور اونور زدیم گفتن مشکلت همینه.شوهرم گفت محض اطمینان بیا مرکز ناباروری بریم.تصمیم داشتیم راها که باز شه مشهد مرکز نوین بریم.ولی منی که سخت باردار میشدم .بدون هیچ دارویی و با جلوگیری فهمیدم باردارم.پیش خودم گفتم حتما خدا اینسری برام خواسته.از خوشحالی شبا خوابم نمی‌برد.شوهرمم همینطور خیلی خوشحال بودیم مخصوصا که پیش خودمون می‌گفتیم اینسری دیگه با آمپول میمونه.واقعا انگار زندگیمون یه رنگ دیگه گرفته بود.تا سه چهار روز پیش که رفتم سونوی قلب.گفت ۶هفتمه ساک و کیسه زرده هست ولی جنینی توش نیست.تو سونو هم نوشته احتمالش کمه ولی یه هفته دیگه سونو تکرار شه.بقدری حالم بده که خدا می‌دونه احساس میکنم مرده متحرک شدم😔😔😔

💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلمممم ایشالاخدای نی نی بده بهت بزودی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2728

۶ هفته برا قلب زوده که.

من ۸ هفته رفتم انگاری تازه قلب تشکیل شده بود.خیلی ضعیف بود صداش.

ده هفته باز رفتم صداش بلند بود قشنگ.

انشاالله خدا بهترین ها رو براتون رقم زده❤️🌹

نذر شریفه دختر امام حسن کن.برا بارداریت.خیلیا حاجت گرفتن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738
بیخیال باش مطمئن باش باردار میشی من انقد دیدم هم خودشون هم شوهرشون مشکل داشتن با بیخیالی باردار شدن

دیگه از هر چی بارداری و بی بی چک مثبته حالم بد میشه.دوس دارم بمیرم

💖

اشکم درومد😔 تاحالا اینقدر از بچه دار نشدن کسی ناراحت نشدم

امیدوارم بزودی دامنت سبز شه عزیزم نا امید نشو خیلیا سالها طول کشید تا مادر شدن

ماهم برات دعا میکنیم

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️

عزیزم زود رفتی دوهفته دیگه برو و قلبش رو ببین به امید خدا. منم دوبار سقط داشتم به علت ایست قلبی!از ته قلبم میفهممت. منم همه آزمایشات رو دادم و مشکلی نبود...چه آمپولی گفتن بزنی؟!

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست/کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست...

عزیزم بچه نعمته

ولی اگه ندارین (فعلا) لابد حکمته

از خدا بخاه ولی نه با عجز و گریع ناتوانی

قانون جذبم امتحان کن( به هرانچه که به ان فکر کنی اتفاق خاهد افتاد) 

اما فکر کردنی که از روی قدرت باشه نه التماس کردن

تنها کمکی ک میتونم بهت بکنم ب عنوان کسی که تورو نمیشناسه

اینه که کمک کن که حالت خوب شه پر از حس خوب شی

ا اونوقت ب هرچی فک میکنی میاد سمتت

قول میدم بهت عزیزم

2706