2733
2734
عنوان

کیا کیش رفتن ؟

189 بازدید | 17 پست

تجربه تونو میشه بگین :

تور چند روزه خوبه حداقل ؟

هزینه دونفر تقریبا چقدر میشه اونجا ؟

کجاها خوبه واسه گشتن و غذا خوردن که گرونم نباشه 

متاهل هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه چهار سال پیش رفتم 

خرج اونجا بالاس 

بنظرم پنج تا یک هفته کافیه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2728
من‌ بهمن ماه توی وضعیت آبی رفتم کیش و کرونا‌گرفتم. اصلا‌خاطره خوبی ندارم. چون‌بلافاصله بعد از برگشت ...

من و همسرم هر دو دوز آسترازنکا زدیم ، البته تصمیم جدی نگرفتیم بریم میخام ببینم هزینه اش چقدر میشه ، واقعا افسردگی گرفتم دوساله هیچ جا نرفتیم

متاهل هستم
دوشب و سه روز کم میشه به نظرت ؟

خرج بالاس همین ام کافیه😀

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
من و همسرم هر دو دوز آسترازنکا زدیم ، البته تصمیم جدی نگرفتیم بریم میخام ببینم هزینه اش چقدر میشه ، ...

عزیزم اگه‌ رفتید توی هواپیما اصلا ماسک رو برندارید. توی رستوران هم غذا نخورید. رستوران فضاش بسته است و همه‌ماسکشون رو در میارن. من‌حدس میزنم یا توی هواپیما یا توی رستوران کرونا گرفتم. 

واکسن از ابتلا جلوگیری نمیکنه. فقط شدت بیماری رو کم میکنه. خیلی مراقب خودتون باشید. 

در ضمن‌ برای کیش چهار روز کافیه. چون چیز خاصی نداره.‌ خیلی هم‌خرید نکنید چون جنساش گرونه بیخودی. مثل قدیما نیست که کیش و قشم‌میرفتن جنس خوب و ارزون‌میخریدن.‌

برای گشتن هم ساحل مرجان رو من خیلی دوست دارم. قایق سواری و پاراسل....

من دوچرخه سواری هم کردم اونجا ولی به نظرم اشتباه بود. چون‌مسافر خودش خسته است و نباید خسته تر بشه بدنش. 

2738
عزیزم اگه‌ رفتید توی هواپیما اصلا ماسک رو برندارید. توی رستوران هم غذا نخورید. رستوران فضاش بسته است ...

ممنونم از تجربیاتت ، میخام دوشب و سه روز برم مرخصی ندارم زیاد ، میخاستم بدونم تو این سه روز کجاها برم ، مثلا کشتی تفریحی و اینا ، چون بچه کوچیک دارم دوچرخه سواری نمیتونم برم !

متاهل هستم
دلفینارو تهران رفتیم دیدیم اگه مثل همونه و فرقی نداره نریم 

پاراسل حتما برو

سافاری رو حتما برو خیلی حال میده گرونه البته

دلفینا تو یک مجموعه هست که کلی بازی های دیگم داره ی بخشش دلفینا هم هست♥️

و خُدایی کِ بِشدت کافیست💙
2706