2726
عنوان

نمیدونم چجوری بگم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 62 پست
نمیشه عزیزم اونا از اول شرطی برای بیمه نداشتن روز مزد بودن 

چرا باید بیمه شون میکردن حداقل یک پیگیری بکن 

و اینکه گفتید شوهرتون در تصادف فوت کردن  بابت دیه چیزی بهتون تعلق نگرفت پیگیری کردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات ۱۴ تا صلوات فرستادم مشکلت حل شه عزیزم❤

توکل کن به خدا

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
چرا باید بیمه شون میکردن حداقل یک پیگیری بکن  و اینکه گفتید شوهرتون در تصادف فوت کردن &n ...

چجوری بگم عزیزم کارشون پیمانکاری و بیمه نبود اون اقا مثل اوستا بالا سرشون بود یه جورایی کارگر ساده بودن

با کسی تصادف نکرد که دیه باشه خودش با موتور به جدول زد و سرش ضربه خورد و...😣😭

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
2728
چجوری بگم عزیزم کارشون پیمانکاری و بیمه نبود اون اقا مثل اوستا بالا سرشون بود یه جورایی کارگر ساده ب ...

خداوند صبرتون بده ان شالله فرجی حاصل میشه عذر میخوام که اون خاطرات را براتون یاداوری کردم

امیدیه هستم عزیز

با ی اشنا صحبت میکنم شماره اتو بده اگه تحقیق کنن تاییدت کنن احتمالا کمک کنن عزیزم خدابزرگه انشاالله تمام مشکلاتت حل بشه

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
خداوند صبرتون بده ان شالله فرجی حاصل میشه عذر میخوام که اون خاطرات را براتون یاداوری کردم

ممنونم بابت دعاتون 

اشکال نداره برای من شب و روز مرور میشه شبام جهنمه

میتونم براتون دعا کنم ان شاءالله زودتر اوضاعتون با تلاش و کمک خدا بهتر بشه سوره واقعه هم بخون عزیزم🌺

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
با ی اشنا صحبت میکنم شماره اتو بده اگه تحقیق کنن تاییدت کنن احتمالا کمک کنن عزیزم خدابزرگه انشاالله ...

خیلی ممنونم عزیز

ولی من گدایی نکردم که کسی بخواد راجبم تحقیق کنه و تاییدم کنه 

همونطور که گفتید خدابرای ماهم  بزرگه 

خیلی ممنونم عزیز ولی من گدایی نکردم که کسی بخواد راجبم تحقیق کنه و تاییدم کنه  همونطور که گفت ...

عزیزم دور از جونت این چ حرفیه شما به هر خیره ای مراجعه کنید اول تحقیق میکنن چونکه دور از جون شما خیلیا دارن و حق مظلومارو میخورن اینکارارو میکنن ک کمک ها فقط ب کسایی ک توی شرایط بدی هستن برسه..بازم هرجور راحتین

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
عزیزم دور از جونت این چ حرفیه شما به هر خیره ای مراجعه کنید اول تحقیق میکنن چونکه دور از جون شما خیل ...

کاش اینقدر دلخوش بودم 

بازم ممنون بخاطر راهنماییتون من زن تنها و بی پناه توی شهر غریب هستم نمیتونم به کسی اعتماد کنم و شماره و ادرس بدم خدا کریمه حتما اینهمه غم داده صبرش میده جزاشم میده

خیلی ممنونم عزیز ولی من گدایی نکردم که کسی بخواد راجبم تحقیق کنه و تاییدم کنه  همونطور که گفت ...

فدات بشم منم زمان تولدم مادرم فوت شدووقتی دوساله شدم پدرم فوت شدوپیش مادربزرگ پدریم توفقرکامل بزرگ شدم درکت میکنم خیلی شرایط سختیه دردخودت کم بودکه دردبچه هاتم بهت اضافه شدبرات دعامیکنم خداکمکت کنه بهت قول میدم اگه خداخواست وشرایطم درآینده خوب شدحتماپیدات میکنم وبهت کمک مالی می‌کنم

فدات بشم منم زمان تولدم مادرم فوت شدووقتی دوساله شدم پدرم فوت شدوپیش مادربزرگ پدریم توفقرکامل بزرگ ش ...

عزیزمی همین که درکم کردی برام یه دنیا می ارزه شما میدونی مم چی میکشم بی کسی چقدر سخته الهی بهترینها سر راهت قرار بگیره

منم مثل شمابرادروخواهرندارم وتنهام وهزاران غم تودلم واقعانمیفهمم حکمت خداچی بودخودتون غم بی پدری کشیدین چرابچتونم بایدبه این وضع دچارمیشدبرات دعامیکنم عزیزدلم ان شاءالله خدادستتوبگیره ونزاره جلومردم سرخم کنی

2706