2737
2734
عنوان

نمیدونم چجوری بگم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 62 پست
پاشو افسردگی کنار بزار و جایی مشغول شو تو مغازه جایی که بخوان بسته بندی کنن یا سبزی پاک کنن وجود ...

الان به شدت سنگینم حتی نمیتونم کارای خودم بکنم ولی بعد از زایمان تصمیم دارم به خودم بیام و برای بچه هام هم پدر باشم هم مادر خدا صبر میده انشالله 

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
https://khairieh.com/index.php/خیریه-ها/198-اميديه/4390-مؤسسه-خیریه-نیکوکاران-امیدیه

تو این لینک ادرس مرکز خیریه امیدیه گذاشته شده

فقط میری مرکز خیریه غرورت کنار بزار

و خودت مظلوم نشون بده که دلشون بسوزه

ممنون عزیزم این مبلغ برام سنگینه و نمیتونم پسش بدم  الهی قربون محبتت بشم

عریزم نیاز نیست پسش بدی 

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰
2738
بچه ات دختر یا پسر لباس نوزادی میخوای ؟

پسر هست 

اگر تونستم از کسی قرضی بگیرم چند تیکه لباس نو براش میخرم شوهرم راضی نبود بچه هاش حقیر باشن

بازم ازتون ممنونم

پسر هست  اگر تونستم از کسی قرضی بگیرم چند تیکه لباس نو براش میخرم شوهرم راضی نبود بچه هاش حقیر ...

عریزم منم لباس نوزادی نو دارم

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰
می تونی بری از پیمانکار شکایت کنی برو تامین اجتماعی و جریان بهشون بگو که همسر شما را بیمه نمی کرد ...

نمیشه عزیزم اونا از اول شرطی برای بیمه نداشتن روز مزد بودن 

پاشو افسردگی کنار بزار و جایی مشغول شو تو مغازه جایی که بخوان بسته بندی کنن یا سبزی پاک کنن وجود ...

ایشون نوشتن وقت زایمانشون نزدیکه بنده خدا چطور کار کنه بعد از زایمان یک نوزاد و یک بچه 9 ساله رو پیش کی بزاره بر سر کار 

من تصور میکنم برای این خانم  زن جوان 25 ساله که شوهرش هم فوت شده به راحتی نتونه کار پیدا کنه

2706