2733
2734

با بهترین دوستم درد دل میکنم و اینکه درد دل با همسر بدترین کار فردا همون همسر میزنه تو روت حرفاتو

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

اول مامانم بعد شوهرم 

خدایی هردوشون هم درکم میکنن هم از درد و دلام سو استفاده نمیکنن 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا با شوهرم درد و دل میکنم ، همه حرفامو بهش میگم اونم کامل گوش میده

من مشکلم بابامه 

کلا ادم با محبتی نیس 

از بچگی همیشه فاصله داشته م ازش 

حرفاش کاراش همه چی اذیتم میکنه 

میدونی من‌اینو مایه خجالت خودم میدونم واسه همین نمیتونم حرق بزنم با کسی 

انگار اونو که خورد کنم خودمم باهاش خورد میشم 

😔همیشه لال بودم 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2728

من فقط با شوهرم درددل میکنم کسی مطمینتر از اون سراغ ندارم

البته مادرمم هست ولی گناه داره نمیخوام غصه بخوره پیشه اون همش از دلخوشیام میگم 

بله خیلی شده درد دل کنم باشوهرم و پشیمون بشم ولی بازم پیشش میگم...شوهرم تنها کسیه که دردله منا جایی باز نمیکنه...خب بالاخره محرمه همدیگه اییم من خودمم راز نگهدارم مخصوصا درددله شوهرما

من و شوهرم از هفت صبح سرکاریم من تا پنج بعدازظهر اون ۸شب دیگه همو میبینیم فک مون یه بند کار میکنه تا ...

منم با شوهرم وقتی که شبا میخاییم بخابیم راحت یه ساعت تو بغل هم باهم حرف میزنیم و درد و دل میکنیم بعد اجازه میدم بخابه😂

من و شوهرم از هفت صبح سرکاریم من تا پنج بعدازظهر اون ۸شب دیگه همو میبینیم فک مون یه بند کار میکنه تا ...

چ قشنگ خدا برا هم نگهتون داره🤩

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2738
قرص اعصابه؟ منم با خودم حرف میزنم گاهی ولی حس میکنم خالی نمیشم  ی بار با دوستم نشستم پرت و پل ...

ضد افسردگیه با عوارض بالا

زندگی زیباست=/کاربری قبلا مال یکی دیگع بوده از اینجا ب بعدشو در نظر بگیر خوشگلع🚶🏻‍♀️🕳

فقططططططططططططط با رفیقای مجازیم

حتی ب واقعیا هم دلخوشنمیکنم

چنتا مجازی دارم شش هف ساله باهمیم بهتر از خاهرررر خندیدیم گریه کردیم کلا ازراه دور قلبامون باهمه

بااونا درد دل میکنم

شوهر اصلا

خانوادمم ک ...

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
باهمسرم درددل میکنم اگه نتونستم میرم تو یه کاسه اب میریزم باهاش درد دل میکنم بعدش ابو خالی میکنم چون ...

من تا حالا اینکارو نکردم

اینجوری سبک میشین؟  چون بعصی دردا رو نمیشه به شوهر حتی گفت...بعصی درددلا از دسته خوده شوهره ادم نمیخوادرشوهرش خراب بشه هی میریزه تو دلش...من اینکارو بکنم سبک میشم؟

2706